Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Without Letters – Self-titled

Without Letters Self-Titled

Roko ir elektronikos platumas tyrinėjanti grupė pristato ilgai ir kruopščiai ruoštą debiutinį mini-albuma „Self-titled“.  Pristatymo turą atidarė pasirodymas sostinės „Menų spaustuvėje“. Kartu grojo svajingą post-rock ir jazzo įkvėptą atmosferą kurianti grupė . Praėjusių metų gruodį vykusio koncertinio turo metu Without Letters grojo visose Baltijos šalių sostinėse, o šiais metais grupė jau surengė privatų vaizdo klipo pristatymo vakarėlį ištikimiausiems gerbėjams ir antrąkart sudalyvavo Talino muzikos savaitėje. Taigi mini-albumą pristatantys koncertai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bus bene pirmieji vieši grupės pasirodymai Lietuvoje šiais metais. Praėjusią vasarą jauna grupė spėjo ne tik aplankyti didžiausius Lietuvos festivalius  bei pakeliauti po užsienį, bet ir pasirodė didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Without Letters iki šiol stebino gerbėjus neturėdama nei vieno albumo, taigi dabar nutarė jiems atsilyginti su kaupu išleisdami debiutinį įrašą ne tik skaitmeniniu bet ir vinilinės plokštelės pavidalu. Ją bus galima įsigyti visoje Lietuvoje  iš vinylshop.lt.

Self-Titled EP ONLINE

Gegužės 7 d. pasirodysiantį mini-albumą prodiusavo jaunosios kartos elektroninės muzikos šviesulys Miša Skalskis žinomas kaip . Tad grupės gitaristas Adomas teigė nujaučiąs, kad ilgėliau nebuvusius Without Letters koncertuose mini-albumo skambesys gali nustebinti: “Pastaruosius porą metų kiek atitolome nuo savo ištakų, Mišos prisijungimas įpūtė mums dabartinės elektroninės muzikos garsų, kurie smarkiai skyrėsi nuo to, ką mes buvom įpratę klausyti iki tol.” Išgirsti debiutinio Without Letters mini-albumo kūrinius ir naują koncertinę programą taip pat galės ir kauniečiai gegužės 1d. PuntoJazz palėpėje.

WITHOUT LETTERS socialiniame tinkle

Radijo inteviu su grupe “Without Letters” galėsite išgirsti jau šį sekmadienį (05.04.) 22val. radijo laidoje, Zip FM eteryje.

Daugiau apie tai socialiniame tinkle >>>