Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Virš žemės : Goth Trad // Soundboys.lt // 02.22

trad

02 22. Skaičių derinys paženklintas lozungu : Atėjau, praregėjau, išėjau iš savęs.  Toki būsenos virsmą lemė kuklaus japono magiški sugebėjimai užburti pasąmonę –  ne vien  samurajaus kardo mostais, bet ir įvairių garsų susiliejimu  trapiame erdvės lauke.

Viskas prasidėjo nuo to, kad šių metų  pradžioje paskelbė itin džiuginančia žinią  visiems muzikinio žanro mylėtojams, – jog vienas unikaliausių prodiuserių   , aplankys Lietuvą  ir tai buvo proga  išgirst daugialypę, žaismingą, subtilią šio žanro pusę,  ir  aš tikrai privalėjau   išnaudot tokia galimybę.

Po tokios naujienos sekė laukimo dienos  ir nerimstančios sielos alkio didėjimas, kuri buvo pasiryžusi atsiduoti Goth-Trado‘o  burtažodžiams iš jo muzikinių knygų.

Taigi, Vasario 22 – oji atėjo staiga, kaip ateina mūsų sąskaitos už šildymą. Kelionės pradžia į renginį startavo nuo Vilniaus senamiesčio tyrinėjimo lauko, kur žmonės išsiblaškę ieškojo nuotykių ir ryškesnių žibintų tam, kad galėtų labiau įsižiūrėti kiek liko pinigų pamaitinti savaitgalį ir papildyti telefono sąskaitą, kad būtų įmanoma parašyti žinutę sąžinei, jog šiandien  negrįš namo. Palaiminęs šypsena veide nuotykių ieškotojus drąsiai  įžengiau  į LOFTAS patalpas ir iškart išgirdau „šalto“ dubstep‘o bangavimą, kuris maloniai užliejo mano kūną ir atgaivino ausis. Bangas kėlė ir ramino – . Visgi, vienas dalykas ryškiai jautiesi – kai kuriais momentais jam sunkiai sekėsi susitvarkyti su grojimo techniniais dalykais, tačiau visa tai buvo atleistina – muzikinis turinys leido atsipalaiduoti ir mėgautis šio renginio pradžia.

Po trumpo  MC Toast pasirodymo,   prie pulto karaliavo – Gnista, kuris  klasikiniais dubstepo kūriniais, įnešė daugiau energijos ir gyvumo. Jo grojimo  metu,  jau ant scenos matėsi Goth -Trad‘o šešėliai ir palaipsniu  didėjo adrenalino kiekis kraujyje,  klausytojų  akys stropiai sekė jo šešėlius,  skaičiavo tirpstančias laukimo  minutes. Gnista puikiai atlikęs savo darbą, leido MC TOAST išdidžiai  pranešt, jog šią akimirką sostą užima Goth -Trad..

Kas toliau? Užsimerkiau, regėjau vizijas, kūnas jau buvo ne mano, jis buvo pasisavintas energijos, kuri šiltai mane apklojo ir leido paskęsti savo abstrakčių prisiminimų vandenyje. Jos dugne mačiau žmonių minią, kuri, kaip ir aš, plačiai šypsojosi, nevalingais judesiais braižė savo emocijų žemėlapį ir, kuo toliau, tuo labiau visa tai buvo nekontroliuojama. Kuo toliau, tuo labiau visi jautė pozityvios laisvės skonį, kuo toliau nuo savo kūno ir kasdienybės kapų paminklo. Tai tęsėsi trumpai, per trumpai. Norėjosi dar ir dar… Bet, reikėjo grįžti į save. Jaučiausi lyg naujai gimęs ir  šviežiomis mintimis palydėjau IJO virtuozišką pasirodymą, melodingomis    ir IDM mišinių sintezėmis, ir tai buvo pats geriausias būdas atsigauti nuo magijos burtų kerų.

Po to sekė ilga kelionė namo su teigiamomis emocijomis, kurie leido visoms butinėms negandoms paskęsti rūke.

Trumpai reziumuojant Soundboys.lt renginį –  mano vertinimu,  jame apsilankė pats unikaliausias dubstep muzikinio žanro kūrėjas, kuris padovanojo išskirtinius potyrius,  leido miniai pakilti virš žemės. Ir, nors šįkart kiekybės požiūriu garso buvo mažiau negu įprastai, jo kokybė vistiek buvo išlaikyta. Už tai galima dėkoti Soundboys.lt vyrukams – ačiū jiems.

Goth Trad // SOUNDBOYS.LT //  IJO