Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Vilnius Psych Test III

Vilnius Psych Test III by Ugnė Balčiūnaitė

Vilniaus gitarinės psichodelikos tvirtovė kviečia į trečiąjį .
Praeito sezono klajoklius keičia europietiška psichodelika su britais .

DESERT MOUNTAIN TRIBE Live (Sonic Playground / UK)

KITE ART Live

MOON AND BALLOONS Live

NORUIŠIS

VJ REALTIME RENDER

///

Desert Mountain Tribe išdygo iš derlingo Londono kultūrinio dirvožemio 2012 m. pabaigoje – jų kūryba stipriai atsiduoda psichodeliniu roku ir naujai, nenaftaliniškai interpretuoja šį žanrą.
Grupės įkūrėjo Jonty Balls (gitara / vokalas) ir brolių Philipp (bosinė gitara) bei Felix (būgnai) Jahn venomis tikrai teka kraujas su psichodelinėmis priemaišomis. Pastarieji du, Philipp su Felix, scenoje trynėsi jau paauglystėje ir muzikos atžvilgiu viską pradėjo nuo nulio. Neverta vardyti, kelių ansamblių nariais jiems teko būti anksčiau – dabar grupė varo taip, kad jų ritmai Didžiosios Britanijos pogrindžio kultūros vandenyse sukelia vis didesnius ratilus.
Tą trumpą laiką, tik beveik porą metų grojantys Desert Mountain Tribe jau dalijosi sceną su Damo Suzuki, The Cult of Dom Keller, The Lucid Dream, Wall of Death ir The Telescopes.
Debiutinis grupės bandymas – EP, įrašytas Shaken Oak fermoje, tarp įkvepiančių Oksfordšyro peizažų ir sumasterintas Brett Orrison iš The Black Angels 2013 m., buvo išleistas skaitmenoje bei riboto tiražo vinile šių metų kovą: kritikai atsiliepė pozityviai, nykščiai rodė į viršų.
Tokia Desert Mountain Tribe pradžia – haliucinuojanti odisėja tarp jausmų ir būsenų. Išskirtinis kūrinys “Coming Down” buvo įtrauktas į naujausią Reverb Conspiracy kompeliaciją, kurią kuravo dvi legendinės įrašų kompanijos: Fuzz Club Records ir Austin Psych Fest.
Dabar grupė ruošiasi ir ruošia naują, laukiamą EP, kuris turėtų pasirodyti dar šią žiemą. Greitai po to žadamas debiutinis albumas, be to, trijulė dirba prie kol kas neminimo filmo garso takelio. Aišku, Desert Mountain Tribe dar ir intensyviai gyvai koncertuoja, pasirinkę Kablio sceną kaip vieną iš stotelių turui.

///

Kultūros baras Kablys, Kauno g. 5, Vilnius, LT.
Renginio pradžia – 21.00
Bilieto kaina – iki 22 val. – 15 lt / 4.34 e, po 22 val. – 20 lt / 5.79 e