Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Trentemøller su grupe koncertuos Vilniuje

Trentemoller JonasBang

Iš elektroninės muzikos prodiuserio roko žvaigžde tapęs Trentemøller su grupe koncertuos Vilniuje!

Vienas sėkmingiausių šiuolaikinės Danijos muzikos kūrėjų Anders Trentemøller pirmą kartą lankysis Lietuvoje. Spalio 5-ąją, sekmadienį Trentemøller su gyva grupe koncertuos sostinės „Teatro arenoje“ kur pristatys naujausią, trečiąjį savo albumą „“. Galutinai ribas tarp elektroninės ir gyvos muzikos ištrynusį atlikėją į Vilnių pasikvietė šį vasarį vilniečiams Bonobo koncertą pristatę renginių organizatoriai.

Nuo šokių aikštelių karjerą pradėjęs Trentemøller tarptautinį pripažinimą praėjusio dešimtmečio viduryje pelnė debiutiniu albumu „The Last Resort“. Nuodugniai ištyręs klubinę atmosferą pastaruosius keletą metų prodiuseris eksperimentuoja su gyvų garsų kompozicijomis, kurių centre – abejingų nepaliekantis sintezatorių romanas su gitara. Antrasis atlikėjo albumas „Into The Great Wide Yonder“, eksperimentinis, kupinas ir post punk įkvėpto skambesio, pasauliui buvo pristatytas dvejus metus trukusiame ture, kuriame Trentemøller pirmą kartą lydėjo gyva grupė.

2013-ųjų vasarą Trentemøller turėjo garbės keliauti kartu su kultine grupe „“ šios albumo „“ pristatymo metu. Tokios gastrolės, apėmusios Vokietiją, Didžiąją Britaniją ir Šveicariją – išties didelis išbandymas bet kuriam atlikėjui, ir Trentemøller su užduotimi susitvarkė nepriekaištingai.

Praėjusį rugsėjį išleistas „Lost“ ir vėl netelpa į jokias muzikos kritikų išrastas kategorijas – bandant suvokti jo daugiasluoksnę apimtį ir kūriniuose persipynusias idėjas akivaizdu, kad kūrėjo talentas bėgant metams skleidžiasi vis stipriau. Džiazu, klasika, post punk, indie, alsuojančio „Lost“ įrašuose dalyvavo visas būrys savo srityje žinomų balsų – „“, „“ , „“, „“ ir kitų projektų vokalistai. „Jei vis dar kurtų gerus filmus, „Lost“ būtų jiems idealus garso takelis“, – ironiškai, bet taikliai pastebėjo „Time Out London“ žurnalistai.

Trentemoller

 

Gyvas Trentemøller grupės šou yra papildomas ir labai stiprus „Lost“ elementas. Tuo jau įsitikino festivalių „“ Reikjavike ir Barselonoje, daugiatūkstantinio „“ Majamyje ir daugybės kitų renginių visame pasaulyje lankytojai. Įdomu tai, kad į paslaptingą transą įsukančių Trentemøller pasirodymų estetika efektinga ir milžiniškuose stadionuose, ir aksominėmis užuolaidomis apkamšytuose jaukiuose klubuose.

„Lost“ turo metu scenoje – penki muzikantai (būgnai, gitaros, bosinė gitara, sintezatoriai ir klavišiniai), piešiantys tik šiam kūrėjui būdingus garsinius peizažus, kuriuose gaudžiantis indie pinasi su kraut rock ir elektronika, o papildoma originalios scenografijos ir apšvietimo dimensija galutinai užtvirtina neišdildomą patirtį.

Trentemøller koncertas „Teatro arenoje“ taps turo po Baltijos šalis dalimi – danas su grupe taip pat pasirodys Rygoje ir Taline. Bilietų į spalio 5-osios renginį prekybos pradžia „Ticketpro“ sistemoje – rugpjūčio 8-oji, penktadienis, 10:00. Tik tądien bus galimybė įsigyti pigiausius, 100 Lt kainuosiančius bilietus, kurių kiekis ribotas.

Daugiau apie atlikėją http://www.anderstrentemoller.com