Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

The Perfect Pill atsisveikina pristatydami naują video klipą

The Perfect Pill Nuotrauka S. Masevičiutė

Vienas fenomenaliausių Lietuvos muzikinių duetų – – pristato naują video klipą kūriniui Žmogus Žmogui Vilkas.  Nors jau daugelis muzikos mylėtojų žino apie grupės išsiskyrimą, šis vizualinis darbas žymi puikius kolektyvo gyvavimo metus ir duoklę ištikimiems klausytojams.

Prieš daugiau nei 10 metų susikūrusią grupę sudaro du nariai: grupės vokalas ir gitara – Germanas Skoris bei energingasis būgnininkas Josh McClung. Per grupės gyvavimo laikotarpį muzikantai sugebėjo nukauti  dešimtis apdovanojimų, išleisti keturis albumus bei dvigubai tiek singlų. Faktai kalba patys už save, kaip ir kolektyvo gyvi pasirodymai. Lietuvoje The Perfect Pill  sutraukdavo šimtus gerbėjų į savo koncertus, bet taip pat spėjo užkariauti Suomijos, Lenkijos, Vokietijos, Anglijos bei Nyderlandų publikos simpatijas.

„Šis darbas yra atsisveikinimas su klausytojais. Norėjosi, kad tai įvyktu aukšta nata ir kokybišku darbu – o šis klipas būtent toks ir yra. Jame užfiksuoti smagiausi mums kaip grupei praeitų metų vaizdai, kai kartu su „G&G Sindikatu“ grojome didžiausiuose Lietuvos festivaliuose ir koncertinėse aikštelėse –  tikros emocijos, „draivas“ ir jėga!“, –  pozityvia energija trykšdamas atvirauja Germanas Skoris.

Taip pat teigiamai ir šiltai apie duetą atsiliepia ir šio kūrinio bendraautoriai G&G vyrukai. Plokštelių grojimo virtuozas Artūras Matkevičius-DJ Mamania, neslėpė, jog visą pažinties laiką su Perfect Pill  buvo stebinamas tiek unikaliu skambesiu įrašuose, tiek koncertinės programos apipavidalinimu ir realizavimu. „Visuomet buvo jausmas, kad turiu vytis jų mintis, idėjas, o priartėjus prie to, visad gimdavo puikūs dalykai, kuo iki šiol labai džiaugiuosi ir dar džiaugsiuosi ilgai“, – apie bendrus grupių darbus ir video klipą atsiliepia DJ Mamania.

Tam, kad klipas išvystų dienos šviesą, daug pastangų idėjo vizualinio darbo meistrai, „inFilmic“ komandos nariai Karol Pašnikovič ir Vytautas Gradeckas.

Stipria nata pradėję, tokia pačia ir užbaigia savo aktyvų muzikinį gyvavimą.  Patys muzikantai neslepia gerų emocijų apie atsisveikinimo video klipą, o kokios nuomonės esi tu?