Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Soundboys 5th B-Day

1554511_10152322080956014_8212395779211659440_n

Triskart VALIO sakysim balandžio 25-ąją, Menų fabrike “Loftas”, kur “” komanda pūs penkias žvakutes nuo torto. Taip! “” komanda, su didžiule nakties svečių palyda, švęs penkerių metų gimtadienį.

Penki metai lydimi kokybiškiausio garso! Kokybiškiausių ritmų, kurie leido “kvėpuoti” muzika, leido jai skerbtis per mūsų kūnus, paliekant kiaurymę, kuri užsitraukdavo tik sulaukus kito “Soundboys” vakarėlio. Penkių metų laiko tarpsnį galima dalinti į kelis periodus. Pirmieji trys metai atiduoti renginių įgarsinimui, o paskutinieji du – bass muzikos renginių organizavimui. “Soundboys” underground kultūros palaikymas mums leido džiaugtis tokiais vardais kaip Youngsta, Kryptic Minds, Biome, Flowdan, Kahn, Goth-Trad ir kitais. Komanda taip pat gali didžiuotis sulaukus Didžiosios Britanijos bass scenos palaikymo! Respect’inimo visų, kurie nėra abejingi žemiems garsams bei kokybei! O viso to melomanai gali džiaugtis ir kartu keliauti į “Outlook” festivalį Kroatijoje, kuriame būtent “Soundboys” yra oficialūs Lietuvos atstovai!

O dabar plačiau apie dar vieną “Soundboys” atvežamą svečią – Thelem. Tai Didžiojoje Britanijoje gyvenantis dubsteperis, kuris muzikos prodiusavimui atsidėjęs daugiau kaip šešeri metai! Pirmiausia atlikėjo akiratis sukosi ties hip-hop, grime muzikos stiliais, tačiau 2006-ais metais atradęs dubstep suprato, kad šį žanrą žino geriau.

Pagautas bass garsų, jų nebepaleidžia iki šio, nes žino tik vieną – tai jo kelias. Paklausus, kaip jis galėtų apibūdinti savo kūrybą, jis visad pabrėžia: “Tamsa, minimalumas, mistiniai ritmai”. Trijulė nėra tokia paprasta, ją papildo dar du elementai – tikslumas vedantis link perfekcionizmo. O vis dar nesuprantantiems kokia iš tiesų jo muzika yra, duotų dar vieną išsireiškimą – požeminiai kalėjimo ritmai.

Dubsteperis dievina mistinius atmosferinius elementus, kurie užima svarbų vaidmenį jo kūryboje, kaip ir padeda suteikti charakterius kuriamai muzikai. Ankščiau daugiau piešdavęs ir tik dubstep muzikos įkvėptas, dabar atlikėjas įkvėpimo semiasi iš senų sci-fi filmų garso takelių. Kiekvienas kūrinys – lyg naujas filmas.

Gimtadienį kartu švęs ir būrys lietuvaičių – , , , , , . 25-ąją skanduosime tik tai:

I’m soundboy!
You are soundboy!
We are soundboys!

Daugiau informacijos Facebook’e

 

Straipsnio autorė: Dovilė Valiuškytė