Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Skillet atvyksta į Vilnių

image

Visi turime grupių, kurios dominuodavo mūsų mp3 grotuvų grojaraščius. Kas klausydavo rock’o, be abejonės turėdavo Park’us, System’us, Korn, Disturbet ir labai tikėtina, kad tokių žmonių paauglystės muzikoje būtumėte atradę ir kitą grupės pavadinimą “”.

Taigi, Vilniaus menų fabrike  koncertuos būtent šie amerikiečiai rokeriai, per pastaruosius keletą metų pelnę Grammy nominaciją ir pasiekę platininių pardavimų JAV. Svetainėje Youtube rokeriai  jau surinko daugiau nei 160 milijonų peržiūrų. Grupė turi nęįveikiamą savo gerbėjų – vadinamųjų „Panhead‘ų“ armiją, kurios narių vien Facebooke yra daugiau nei 5 milijonai.

“Pasaulis pagaliau žino tai, ką mes žinojome visą laiką, – triumfavo vokalistas Johnas Cooperis. – „Panheads“ yra geriausi fanai pasaulyje! Jų ryžtui ginti savo vardą ir laimėti visą šitą dalyką tiesiog nėra lygių! Nuostabu stebėti tokį mūsų gerbėjų rokenrolą!”

Kai Billboard iškėlė klausimą: „Kuri fanų armija yra stipriausia?“, Panheads metė iššūkį kitiems 32 aktyviems fanų būriams. Kaip skelbiama Skillet pranešime, jų gerbėjai sėkmingai sutriuškino pop berniukų One Direction  fanų grupuotę „The Directioners“ ir toliau tęsia kovą dėl absoliučios šlovės.

Savo gerbėjams Lietuvoje „Skillet“ taip pat turi gerų žinių: į trečiąjį Europos turą jie įtraukė ir Vilnių. Uždegantis rokerių koncertas įvyks sostinės menų fabrike „Loftas“ spalio 29 dieną. Rudenį grupė taip pat pasirodys klubuose ir arenose Londone, Ciuriche, Stokholme, Varšuvoje ir kituose Europos didmiesčiuose, kur jų populiarumas nesulaikomai auga.