Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Recenzija: Serial Killers @ LOFTAS

Serial Killers
Keista, kad šiandien ketvirtadienis… Nes prieš dvi dienas teko paūžti stipriau ir geriau nei bet kurį penktadienį! Ir tam esu dėkingas LOFTUI, nes būtent antradienį, balandžio 8d. gavau vieną kiečiausių ir šauniausių prieš gimtadieninių dovanų – koncertas! (Paskutinį kartą tokią nuostabią prieš gimtadieninę dovaną gavau 2009 metais – CunninLynguists koncertas.) LOFTE judesys prasidėjo gana anksti – žmonės buvo kviesti rnktis nuo pusės aštuonių. Pats atvykau jau po aštuonių. Kiek pasipiktinęs dėl nepatogumo, kad įėjimą padarė iš vidinio kiemo, per rūkyklą, nupėdinau į vidinį kiemą. BET visą tai atpirko idėja pastatyti mini sceną DJėjui rūkykloje, kur būriavosi ir bendravo žmonės grojant šauniam Diawaros rap’o setui, kuris sukūrė šaunią renginio atmosferą nuo pat įėjimo. Prieš devynias pagrindinėje scenoje prasidėjo apšildymas.

WARM UP #1

Pirmieji – Dee&Kamy. Deja, daliai žmonių, kaip ir man pačiam jų pasirodymas tuo metu nebuvo aktualus, svarbiau buvo susirasti pažįstamų ir pabendrauti (no offence guys, tiesiog taip kartais būna tiems, kurie line up’e yra pirmi – jų pagrindinė užduotis pradėt burti žmones prie scenos ir su ja jūs susitvarkėt!). 

WARM UP #2

Antroji apšildančioji grupė, kartu su Serial Killers atvykę, Eric Bobo (Cypress Hill, perkusija) ir DJ Rhettmatic (Beat Junkies, patefonai). Iš tikrųjų nesitikėjau to, ką išgirdau! Kas nebuvo ir norėtų įsivaizduoti, tai turime panašią alternatyvą Lietuvoje – Yoko Mono (DJ Mamania X Josh McClung). Be to, kad išgirdau autentiško oldschoolinio Hip Hop DJ setą, kuriame pynėsi žanrai neprarasdami groove’o ir su kiekvienu gabalu norėjosi judėti, išgirdau neįtikėtiną patefonų ir perkusijos sintezę. Set’e skambėjo įvairūs klasikiniai B-boy jam’ai ir rap’o gabalai, tokie kaip Kurtis Blow – The Breaks. Taip pat šių dviejų žmonių pasirodyme teko išgirsti ir naujosios mokyklos beat’ų bei neįtikėtiną dubstepo ir perkusinės improvizacijos sintezę, kurią apibūdinti labai sunku, nes išgirdus, pirma mintis galvoje: DAFAQ IS THIS??!?! THIS IS SO DOPE AND UNIQUE!!!!

THE SHOW

Nuo pirmo gabalo, nuo pirmų žodžių, nuo pirmųjų beat’o dūžių VISUS pakėlė ant kojų ir sukaustė visų dėmesį! Energija, kurią Serial Killers pradėjo skleisti tik įžengę į sceną, užvaldė publiką! Tai nebuvo šiaip geras pasirodymas, ant scenos stovėjo MCs, kurie moka valdyti publiką – patirtis, įgūdžiai ir charizma! Tai nebuvo tiesiog Serial Killers koncertas, tai buvo ir Cypress Hill koncertas su klasikiniais gabalais Wanna Get High ir Insane in the membrane ir Xzibit koncertas su X ir Get Your Walk On! 3 grupės/atlikėjai viename! Kaip nuostabus šampūnas nuo pleiskanų ir kondecionierius plaukams viename! Gal kiek jaunasis Demrick‘as ir yra prislopintas dviejų MC-Legendų, bet be jo – jaunojo balso – būtų sunku įsivaizduoti Serial Killers ir gal X ir B net nebūtų susiėję. Šis koncertas buvo vienas geriausių mano gyvenime! Momentais atrodė, kad sapnuoju, kad visa tai ne tikra – TAIP GERA BUVO! Bet tai buvo realybė ir tikiuosi dar teks išvysti juos gyvai Lietuvoje (žadėjo, kad grįš!). O tie, kas pagailėjo pinigų ir nenuėjo – GAILĖKITĖS! Kam nepavyko dėl kitų priežasčių – užjaučiu jus, bet tikiuosi jums dar teks juos pamatyti gyvai! O dabar galite pasimėgauti valandos trukmės ištrauka (viso koncerto trukmė daugiau nei valanda su puse) iš koncerto – būkite dėkingi Banginiui Saniai aka Tunarui!