Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Recenzija: Jama & W – Gilumon

jama & w

Labai džiaugiuosi galimybe parašyti dar vieną neštampuotą apžvalgą apie originalų tėvynainių albumą. Kaip visada, norėčiau pradėti nuo lengvo intro tiems skaitytojams, kurie su šia raidžių kombinacija susiduria pirmąkart. Jama ir W – tai freestyle’o duetas (mc/akustinė gitara) ant scenos pakilę 2009 metais. Kai kas juos žino iš ‘open air’ renginių, kai ši kompanija sprogdino publiką patys sau išsikeldami iššūkius laisvu stiliumi surepuoti daugiau mažiau apie bet ką, ką tik publika drįsta sugalvoti. Šimtai koncertų ir tūkstančiai patenkintų žmonių, kuriuos Jama ir W  įtraukė į vieną iš savo renginių. Stop.

Šiandien mano ausis pasiekia, jau nebe koncertinė improvizacija (na išskyrus paskutinį albumo gabalą), bet studijinio darbo kompaktinės dėžutės garsai! Suprask, kompanija, kurią visi žinojo kaip improvizacijos -freestylo korifėjus, išleido nedidelės trukmės albumą su gražiai apibrėžtomis studijinėmis linijomis. Jūsų ausims trumpągrojis su 7 kūriniais+ 1 žaviu live’u, gyvu instrumentų šarmu. Svečių, bendrų gabalų, kaip tokių albume nėra, tačiau  šalia maestro W labai smagi pučiamųjų, mušamųjų, bosinės gitaros kompanija. Visi instrumentai pakankamai meistriški, o svarbiausia – gerai susigroję tarpusavyje, viskas skambu, sulipę. Bravo.

Albumas tikrai nėra ilgas, bet kūrinių vidus mus nukels nuo gražių jaunystės prisiminimų (ironiškų, jaunatviškų ir smagių istorijų), iki dabartinio požiūrio “iš požemio” apie aplinkui vykstančius visuotinio kvailėjimo reiškinius; įdėjų. Ir visai nenustembu, kai albumas prailgsta grodamas iš naujo ir iš naujo. Taigi, atskrieja su nauja energija t.y. tvarkingomis tekstinėmis konstrukcijomis, gitariniais rifais, mušamųjų ritmika, o svarbiausia – priedainiais! Noriu pamatyti kas dėsis ateityje, kai klausytojai susipažins su nauju albumu, o Jama ir W koncertų metu uždegs publiką..

Labai gerbiu ir vertinu tokius darbus, kurie savyje turi laisvą mintį, ir tvirtą žodį, kuris dažnu atveju palieka panašius kūrėjus už populiarumo borto. Kitavertus, Jama ir W tikrai žino ką padarė, ką daro ir patrauks dar ne vieną klausytoją savo pozityvia energija ir kabinančiais tekstais, na ir, žinoma, kažkiek purvo. Manau net ir būdami mažiau žinomi Jama ir W gali priversti nervingai traukti cigaretes, kiečiausius reperius, šou verslo auksines žuveles su ryklio peleko imitacijomis. Peace’n’Out.