Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Rap&Roll (Suktinės sukimo čempionatas)

Suktines sukimo cempionatas

Lietuvoje pirmą kartą organizuojamas SUKTINĖS SUKIMO ČEMPIONATAS! Tad, jei pažįsti miklių rankyčių savininką ar pats susuki suktinę greičiau nei žaibas trenkia iš dangaus – ši įnirtinga kova skirta Tau! Prizus įsteigs specializuota parduotuvė BONGAI.LT. Išrinksime ir apdovanosime tris geriausius, greičiausius, originaliausius bei talentingiausius suktinės sukimo virtuozus. Kad popieriukai ne taip slystų iš rankų, lenktynių įtampą palaikys gyvas repo ritmas. Laukia dviguba šventė, nes varžybų metu savo debiutinį miksteipą kartu su būriu lietuviško repo atlikėjų pristatys reperis (Arvydas Kirkščikas).

   “RAP & ROLL” suktinės sukimo čempionatas įvyks kovo 14 – ąją dieną repo klube “”, Konstitucijos pr. 23, Vilnius. Trink rankytes ir atsinešk gerą nuotaiką bei čempiono dvasią. Registracija klube vyks iki 23:00val, nevėluok!

   Renginio pradžia kovo 14 – tą dieną, 21:00val. Baras dirbs iki paskutinio svečio.

   Įėjimas: 10/15Lt.

Muzikosvirtuvė.lt organizuoja konkursą! Turi progą į renginį pakliūti nemokamai! Apačioje, komentaruose, rašyk: << SUKTINĖS SUKIMO ČEMPIONATAS! >> Ir padėk sklisti pozityvui! Tris laiminguosius pasiimsime į kompaniją, apie laimę asmeniškai pranešime iki kovo 10 – os dienos.

   Renginyje savo pasirodymus gyvai atliks:

AKA

ir kt.

Atlikėjų sąrašas bus pildomas*

Vakaro programoje freestyle ir open mic.

RAP&ROLL FB

Remėjas – BONGAI.LT