Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Pavasario jungtuvės – The Body ir The Haxan Cloak

fgh

Šiandienos muzikos piršliu drąsiai galime vadinti įrašų kompanijos Rvng Intl. savininką Matt Werth, kuris pastaruosius tris metus sėkmingai kartu „superša“  panašiu stilium, bet skirtingu žanru ar pobūdžiu, kuriančius atlikėjus, kaip Blue Control  bendradarbiavimas su ambient‘o legenda Laraaji, ar albumas Icon Give Thanks, pasekmė to, kad Matt‘as pasiūlė Sun Araw and M Geddes Gengras skristi į Jamaiką įrašinėti su vokaline regio grupe The Congos ( 420 fonas ).

Na, o įdomiausios pavasario jungtuvės, extreme metal grupės   naujasis albumas I Shall Die Here prodiusuotas Bobby Krlic –  vieno mano mėgstamiausių tamsaus, atmosferiško ambient‘o su sunkiais, žemais elementais – .

The  Body  gyvuoja jau 15 metų, savo muziką pradėję kurti Portlende ir didžiąją laiko dalį praleidę Providence, Rodo saloje, gyvavimą švenčia naujuoju albumu, kur pagrindinis elementas doom metalas išskaidomas iki pradiniui žanrui visiškai nutolusių dalių, kas suteikė naują proveržį, po paskutiniojo albumo Christs, Redeemers , kuris klausytojams davė tik nusistovėjimo ir pasidavimo gaidą. O čia vieta, kur ausis ir rankas prikiša Bobby įnešdamas naujo eksperimentinio, elektronikos garso.

Albumo kolaboracija suteikia pojūtį, kad kuriant buvo išgaunami tokie stilių, sample‘ų kraštutinumai, kurių The Body  ir The Haxan Cloak  nepasiektų kaip atskiri projektai.

Straipsnio autorė: Dovilė Gudavičiūtė