Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

o2 grupė – Etapas

o2 grupėRepo iš Panevėžio šiandien į dienos šviesą išleido ilgai brandintą produktą – albumą „“.

Nuo įsikūrimo, 2009 metų pabaigos, iki šių dienų grupė stebina produktyvumu: išleistos dvi dešimtys internetinių singlų, nufilmuoti 3 vaizdo klipai, dalyvauta tarptautiniuose švietimo bei kultūros projektuose („LT-PL Music “; „“), su koncertine programa išmaišyta didžioji dalis Lietuvos miestų, sutikta daug žmonių ir įgauta daug patirties, rodosi, daug jau pasiekta, tačiau tai ne viskas – grupė juda toliau.

Šiemet muzikantai nesnaudė ir klausytojams pristatė Vytauto Kernagio kadaise dainuoto kūrinio „“ naują versiją – šį kūrinį bus galima rasti ir albume „ETAPAS“. Taip pat atlikėjai atskleidžia, kad naujame darbe svarbią vietą užima ir visai kitaip skambantis Stasio Povilaičio kūrinys „“.  Žinoma, klausytojai išgirs ir naujas grupės sukurtas dainas bei galės dar kartą klausyti jau girdėtus kūrinius.

Anot muzikantų, „ETAPAS“ – tai nueitas kelias, tai emocijos, patirtys, mintys, kurias tuo metu brandino atlikėjai. Taigi, tai svarbus žingsnis O2 muzikiniame kelyje, nes „ETAPAS“ vienas ir jis jau įveiktas.

„Tai kūriniai, kurie padarė vienokią ar kitokią įtaką grupės formavimuisi, gyvavimui bei tolimesniam judėjimui. Be girdėtų kūrinių ir jau viešintų internetinėje erdvėje, „ETAPE“ yra ir kūrinių, kurie visiškai nauji ir negirdėti. Todėl siūlome kartu su grupe O2 paklaidžioti po 2010-2013 metų „ETAPĄ“, – teigia atlikėjai.