Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

NRK1 – Kickophony (ft. Silverpieces)

narimantas nrk1agne silverpieces candee train

Muzikos leidykla “”, išleidusi debiutinį lietuvių kūrėjo Narimanto Venckevičiaus – albumą „”, publikai pristato antrąjį albumo singlą, titulinį darbą – „”. Tai daina apie miestą, jo žmones, praeivius, akimirkas, laikinumą ir tuo pačiu amžinas tiesas. Kūrinys „” gimė spontaniškai, pratęsus per „ Remixes“ rinkinio rengimą užsimezgusius ryšius. Tiek , tiek Candee Train vokalistei Agnei Daujotaitei gyvenant viename mieste, kuriant panašią muziką, natūraliai kilo noras sukurti bendrą dainą. Viena iš būsimojo albumo instrumentinių versijų pasirodė puikiai tinkama tokiam bendradarbiavimui.

Praėjusią vasarą radijo bangas ir interneto erdvę pasiekęs pirmasis albumo singlas „” buvo įrašytas kartu su džiazo vokaliste Živile Povilaityte – . Jis tik iš dalies atskleidė nuotaikingą bei kinematografišką, postmodernų, europietišką viso albumo skambesį. Leidinys susideda iš 9 kūrinių, aprėpiančių , ir stilių spektrą.

Praėjus ketveriems metams po debiutinio EP „” išleidimo, albume „Kickophony” NRK1 atsiskleidžia ne tik kaip solo kūrėjas, bet ir parodo puikius bendradarbiavimo su kitais muzikantais rezultatus. Albumas „šiltai apvilktas” trimis nuostabiais ir nu jazz stiliaus kūriniais įrašytais kartu su vokalistėmis Jazzyvile („For Better” ir „”), („Kickophony”),  būgnininku Arūnu Perioku („Natureal”), gitaristu Andriumi Radavičiumi („”, „“ ir „Natureal”).

Albumas buvo įrašytas ir suvestas “Juolab” studijoje Kaune. Oficialiai prekyboje pasirodė 2013-tų metų gruodžio 2 dieną. Jį galima įsigyti visose mėgstamose prekybos veitose, tokiose kaip Itunes, Amazon, Juno Download ar Beatport.

Visa NRK1 albumą “Kickophony” galite perklausyti ČIA.

Interviu su NRK1 Sunday Bug radijo laidoje ČIA.