Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

NATTEN – Muzika iš nakties tamsos

469270_581997528497362_1926882165_o

Nesilaikantys griežto formato, broliais save vadinantys, keturių vyrų iš Švedijos junginys   sugrįža su naujo EP Omen  garsais. Tamsios nakties, pasąmonės garsai. Apsivalymo muzika. Tikrasis žmogaus buvimas.

Paskutinį kartą NATTEN  klausytojus išganė Sūpynėse. Patys NATTEN  tuomet susižavėjo mūsų žeme dėl jiems nutikusio įvykio, kuris pademonstravo netikėtą lietuvių gyvenimo būdą. Portalui VICE grupės narys Arvid Lärksäter  pasakojo:

„Buvome labai pavargę po savo pasirodymo. Gėrėm alų kažkokiam užkampyje, žaviame betoniniame priemiestyje, atsitiktiniame bare. Žmonių buvo nemažai ir vienas grupės narys sugebėjo užkišti tualetą, todėl barą uždarė ir nutarėm nueiti į barą kitapus gatvės. Ten susipažinom su dviem barmenais, kurie buvo mūsų koncerte. Jie nusivedė mus į tuščią stovėjimo aikštelę. Absoliuti tyla, nei vieno žmogaus. Ten praėjusią savaitę mirė žmogus. Prieš savaitę jo galvą rado vietiniame parke. Ir iš niekur, vienas barmenas išsitraukia savadarbį bongą ir sako : užsidek, surūkyk, nužudyk, nusižudyk“. Kai tai išgirsti…lietuviai turi visiškai kitonišką gyvenimo filosofiją, tačiau jų mąstysena labai gili. Muzikos jie klausosi irgi kitaip, nepaviršutiniškai. Taip pat nori kalbėtis apie muziką.“

Muzikinėje erdvėje NATTEN  rasi tamsoje, o kai išgirsi ritmą ir melodiją atrasi save magiškoje vietoje su elektroninės jėgos kibirkštim. Trimitas, bosai, sintezatorius, ritmas. Naujas EP – prieštaringas, atžariai atsparus, kovojantis.

Tamsi ne tik NATTEN muzika, bet ir įvaizdis. Kaukės, gobtuvai, ilgi paltai, makiažas. Vaizdo klipai itin kinematografiški, vedantys per kelias skirtingas laiko, erdvės plotmes ir dimensijas.

 Straipsnio autorė: Dovilė Gudavičiūtė

Išgirdai. Pamatei.Dabar patirk gyvai. Mėgaukis, nebijok.

NATTEN @ Vilnius 04-11:
https://www.facebook.com/events/522715594512944/

NATTEN  @ Kaunas 04-12.
https://www.facebook.com/events/823453477680633/