Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Mad Money & Alekna – Mi Casa Tu Casa

Mad Money vs Alekna

Tamsus ir sunkus , naujojo pasaulio pranašų – ir ,  bendras kolaboracinis darbas ”( isp. “Mano namai -tavo namai”).

Šie vyrukai Lietuvos Hip-Hop’o padangėje sužibėjo, kai pasiekė neįtikėtiną youtube peržiūrų skaičių. O skaičiai juk yra faktai.

Prieš keletą metų, buitiškas ir, atrodo, iš pirmo žvilgsnio niekuo neišsiskiriantis, Aleknos nufilmuotas freestyle’as surinko fenomenalų rekordą – tai buvo daugiau nei milijonas peržiūrų! Su jomis atėjo ir netikėta šlovė. Alekna – Balkone (šiuo metu: 1 587 941 peržiūros)

Tuo tarpu, Mad Money debiutinis klipas su karštomis panyčkomis, įkeltas pusmečiu anksčiau, taip pat suskambo per Lietuvėlę, ir mes turime…

Mad Money & Innomine – Tau tai patinka (šiuo metu surinkęs  2 202 844 peržiūras).

Neseniai per pasaulį nuvilnijo  skandalas – muzikos pramonės sukčių dėka  užatlantinės žvaigždutės sau nelegaliai sukosi milijonines peržiūras. Tuo tarpu čia, Lietuva…čia, net ir  žiemą lietūs lyja.

Be jokių abejonių, tai Lietuviško repo favoritai, laimės vaikiai, o kai kam, ne iki galo suprasti talentai. Kad ir kaip bebūtų, jie labai arti “lietuviškos svajonės”,  ir  yra vieni populiariausių repo atlikėjų Lietuvoje. Mad Money ir Alekna pristato bendrą darbą, kurio vaizdinę dalį išpildė savo sferos profesionalai – United Studio.

Kūrinyje, pasak autorių, pasakojama tikra istorija, gvildenama socialinių kastų problematika, o viską apipina meilė ir kiti narkotikai. Nors gatvės poetams, rodos, vietomis sunku pataikyti į įmantraus ritmo kvadratą, savo ruožtu, sveikinu vyrukus už ryškų patobulėjimą ir inovatyvumą į, sąstingyje tūnantį  lietuvos hip-hop pasaulį.

Na, čia juk ne apie peržiūras ir … meninę muzikos vertę  randame savyje, arba ne.