Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Lietuvos Hip-Hop’o muzikos apdovanojimai

Lietuvos Hip-Hop'o apdovanojimai

 Lietuvos Hip-Hop’o muzikos apdovanojimai x  x

Pirmas metų mėnuo, jau kaip įsisenėjusi taisyklė, tampa praėjusių metų įvertinimo laikotarpiu. Ne paslaptis, tai vyksta ir muzikantų tarpe. Ateinančiais metais prie jau kelių esamų muzikos apdovanojimų įsiterpia dar viena, labiau kryptinga ir turinti labai stiprų potencialą augti, hip hopo muzikos ceremonija.

Apdovanojimų ceremonijoje, Kauno lofte „“ bus išrinkta geriausia grupė, atlikėjas, prodiuseris, renginys, daina, albumas ir vaizdo klipas, o pasirodymus surengs bene visi tvirčiausiai stovintys hip hopo scenoje.

„Mes nepretenduojame ir nekonkuruojame nei su M.A.M.A. nei su T.Ė.T.E., visa tai nėra kažkokia stipri konkurencinė kova. Mes kaip vieno kiemo draugai, tik iš visos Lietuvos – susirenkam, pajuokaujam, kas ant scenos užlipa, kas prie „didžėjaus“ pulto pritaria. Tuo pačiu, manau, kiekvienas apdovanojimas ar net nominacija yra geras ženklas kūrėjui, stimulas dirbti toliau. Pats renginys bus profesionaliai įgarsintas, žiūrovų taip pat bus labai daug, taigi tai puiki proga pasireikšti kiekvienam, parodyti save plačiajai auditorijai“, – komentuoja vienas festivalio organizatorių.

Muzikantai ir kultūriniai veikėjai bus karūnuoti jau septintą kartą vykstančiame, ir bene didžiausią skaičių žmonių Lietuvoje pritraukiančiame gatvės kultūros festivalyje „Live From Kaunas Streets“, kuriame kasmet, nepaisant muzikinės programos, visą dieną vyksta tarptautinis gatvės šokių turnyras „The Circle“, taip pat apstu kūrybinių dirbtuvių bei seminarų.

SCENOJE IŠVYSIME:

&

ir

Omerta

Tavo Tėvas

* Atlikėjų sąrašas bus papildytas

Dieninėje dalyje šokio fiesta “THE CIRCLE”

Taip pat:

× Graffiti Artworks
× Seminarai
× Filmų peržiūros

Informacija apie geriausiųjų vertinimo komisiją, registraciją, balsavimą ir bilietus jau netrukus.

Sausio 25d 10 val. // Kaunas // loftas “Gargaras” // 24lt (bilietai brangs) ĮSIGYK!

Sek renginio informaciją FB