Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Lietuvis pasirodys elektroninės muzikos festivalyje „Sónar“

unnamed

Marijaus Adomaičio, geriau žinomo sceniniu vardu , kūriniai būna vieni klausiamiausių ir žinomiausių visoje šalyje.
Kada Lietuvos futbolo klubas pateks į Čempionų lygą nesiryžtu spėti, o štai atlikėjo po kitu amlua –  sukurtas kūrinys Walking With Elephants UK top 40-tuke buvo užkopusi net iki 6-tos vietos!

Sausio mėnesį menų fabrike Loftas pasirodysiantis Marijus tampa vienu iš paklausiausių naujų elektroninės muzikos kūrėjų. Savaitės pradžioje buvo paskelbti pirmieji 18 atlikėjų, kurie gros viename iš įtakingiausių elektroninės muzikos festivalių , Barselonoje. Tarp jų, kartu su The Chemical Brothers, Massive Attack pasirodys ir mūsų tautietis.

Marijus bus pirmasis Lietuvos atstovas grojęs šiame elektroninės muzikos tendencijas diktuojančiame festivalyje. Kiekvienais metais čia pasirodo tuo metu aktualiausi ir įtakingiausi vardai. Taip pat Sónar yra vienas iš festivalių, kuris atkreipia dėmesį į naujus ir svarbius vardus šios muzikos pasaulyje. Tačiau iki to Europą, Australiją ir Ameriką apkeliavęs Ten Walls pirmą kartą pasirodys ir Lietuvoje. Jis savo koncertą Vilniuje surengs sausio 23 dieną. Tas vakaras bus ypatingas dar tuo, jog čia pasirodys Boso leidybinei kompanijai priklausantys atlikėjai, tarp kurių yra Lehar, Gardens of Good ir lietuvis Few Nolder. Šiai įrašų kompanijai ir vadovauja pats Mario Basanov.

„Esu įkūręs agentūrą „Boso linija“, kasdien gaunu daugybę įrašų. Daugumai jų įvertinti užtenka 2 sekundžių. Jei nori pagauti šansą, turi sutapti trys dalykai: laikas, vieta ir aplinka. Neužtenka kažką sukurti, tai dar turi būti išgirsta ir įvertinta,“ – apie savo veiklą leidybinėje kompanijoje Mario Basanov pasakojo viename iš retų savo interviu Lietuvai.

„Ką reiškia toks „label night“? Tai galimybė išgirsti atrinktus puikius atlikėjus, kurie po kelių metų mūsų rinkoje bus nebeįperkami“, – priduria Lofto muzikos vadovas Viktoras Diavara.