Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Leaves netlabel : Leaving Eleven

Artwork

Kiekvienas muzikos mylėtojas, atradęs savita muzikinį skonį, turėjo  nemažai skirti laiko tam, kad ji suformuot ir kasdien  įsimylėt vis iš naujo , ir iš naujo. Tai tiesiog nesibaigantis procesas, kuris įgauna įstabiu atradimų spalvas, ir viena iš jų,  šiandiena man tai  yra –   leidybinės kompanijos  garsų paletė.

Lietuvios muzikos kūrėjų tarpe gimęs  judėjimas, primenantis, senus gerus laikus, kai Sutemos.net  garsino ir stiprino eksperimentine, elektroninės muzikos pusę, susieta su /   stilistika .

Kadangi jau  Sutemos.net  egzistavimas  yra dingęs iš leidybinių kompanijų  žemėlapio, tai Leaves.lt yra puiki  jos tęsėja, išlaikanti  subtilios muzikos  kokybę, kruopščiai atrinkdami kūrinius kompiliacijomis, bei toliau leidžiantis albumus, tu pačiu atlikėjų, kurie glaudžiai buvo anksčiau susieti su Sutemos.net gyvenimu.

Leaves.lt negali pasigirt dideliu kiekiu kompilicijomis ar  išleistais albumais,  bet tie darbai, kurie jau yra pasiekiami mūsų ausimis, kiekvienam ramybės ieškotojui, mėnulio prievaizdoje,  tai yra šventa pareiga jas išklausyti.

 Ir.. išklausiau ir aš,  eidamas pro miestus labirintus, būdamas tamsoje tarp keturiu sienų, bėgdamas miške per lietų,  arba skaičiuodamas kiek liko monetų, nuvažiuot troleibusu iki pirmu plastikiniu durų.

Eidamas pro tas duris , sustingau tie pirma jų kompiliacija, pavadinimu – Leaving Eleven,  jame  konfigūruoja 17 atlikėjų kūrinių, kiekvienas iš jų  yra skirtingas, bet tuo pačiu susieti su trumpomis gyvenimo akimirkų istorijomis, kurie yra prakeikti Déjà vu sindromu . Apgaubia dulksnomis ir naktinės lyrikos doze.

Tai išgyvenimai sutalpint į garsų puokštės, kurios dvelkia ramybe, apčiupiant ir gamtos pulso ritmus.

Tai girgždančio sniego vilionės, joje paskęsti.

Tai gyva ir tikra, lyg vakuumas kvėpuotų rytojumi.

Ir  įsijungęs šita  muzikos kėlionės gidą,   be aiškiu nuorodų ar krypčių, nuveda ten kur  visa tai telpa tik  tavo ieškojimuose.

Septyniolika būsenų, be atminties.

Atsisiųsti : Leaving Eleven 

Leidybinės  kompanijos Sutemos.net  //  Leaves.lt