Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

KVIETIMAI: Ninja Moves – futuristinė urban muzika ant Kuršių marių kranto

Ninja moves su MC Mesijus x Munpauzn, Sega Broliai x Micro One x Cr-Edit

Klaipėda. Birželio 12 d., penktadienis. Ant Kuršių marių kranto, sabotažą vykdys kiečiausi šalies urban muzikos agentai.
Išplaukiant paskutiniam keltui, nekalta “Meat Lovers Pub” užkandinė virs kiečiausia Klaipėdoje sneaker’ių, inkariukų, kėdų ir kėdukų bei vasariškų basučių susirėmimo vieta!

, ir laužytiems ritmams pritars oratoriški repo balsai, o šokį iliustruos gyvos vizualizacijos.  Kokybiška garso sistema varys iš proto, kels šūksnius ir kurs nežemišką masinio šokio choreografiją. Intelektualus chuliganizmas vaizdingoje Kuršių marių pakrantėje. Pasirašyk čia susitikti su bendraminčiais! Tamsos ir šviesos muzkinė dvikova vyks nuo sutemų iki aušros!

For the record //
Jei toks dalykas kaip talentas egzistuoja, jį įrodys savo srities profesionalai!

MC Mesijus – avantgardinio repo atlikėjas, European Poetry Slam nugalėtojas, apdovanotas Lietuvos Hip-Hop Muzikos apdovanojimų už geriausią albumą, M.A.M.A.muzikos apdovanojimai – už geriausią vaizdo klipą! Į Ninja moves Mesijus atvyksta su kolega Münpauzn, jie pirmąkartą Klaipėdos publikai pristatyti jų naujausią albumą .

 

Münpauzn – elektroninės muzikos kūrėjas, “Ritmų kovos” dalyvis, “Producer in the trunk” sumanytojas, o ir pačio solinis albumas išleistas prancūzų leidybinės kompanijos.

 

aka – Junglist.lt komandos galva, radijo laidų “Amenų Broliai” ir “Džiunglių balsas” vedėjas, legendinių “The Kings” ir Rastadienių organizatorius bei puikus drum&bass, jungle, garage selektorius! Į Ninja moves atvyksta pagroti specialaus 100% vinilinio pasirodymo.

 

Micro One – Lietuvos Hip-Hop muzikos apdovanojimų pripažintas geriausiu šalies MC net du metus iš eilės! Į Ninja atvyksta su rimavimo programa, jam talkins konsolių pionieriai .

 

SEGA broliai – unikalus audiovizualinis duetas vienu metu kartu grojantys ir garsu ir vaizdais. Vyrai nestokojantys riebių bosinių iškrovų ir humoro.

06-12 | 23:30 | € 5 | N-18 | Meat Lovers Klaipėda, Danės g. 1

Meilės niekada nebus perdaug. Skleisk žinią, dalinkis su draugais!

Muzikos Virtuvė dovanoja keletą kvietimų į Klaipėdoje vyksiantį futuristinės urban muzikos renginį NINJA MOVES. Komentaruose, apačioje rašyk #ninjamoveslt ir prieš pat renginį paskelbsime laiminguosius!

Daugiau apie renginį – ČIA arba www.sundaybug.com

#ninjamoveslt