Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Kitchendust #1

Chloe-Howl-02-MID

Niekada nemėgau suvaržymų ir nors su Muzikos Virtuve per nelyg savęs ir nevaržau, tačiau kartais tie visi dainų skirstymai į vieną ar kitą žanrą pabosta. Taip, nesiginčyju, kategorizavimas yra naudingas dalykas, kai kalba eina apie atrandamumą, paiešką, bei atsirinkimą, tačiau mano nuomone įprastam klausytojui labiau turėtų rūpėti pačios garso vibracijos, o ne tai kokiam konkrečiai žanrui jos priskiriamos. Identifikavimą ir skirstymą palikime geek’ams.

Taipogi per tuos kelis metus, kai rašau į Virtuvę, savo bookmarksuose susitraukiau krūvas kūrinių, kuriuos planavau aprašyti, tačiau kurios taip galutiniuose sąrašuose ir neatsirado. Ne dėlto, kad track’as būtų blogas, tačiau galbūt ne toks puikus, kad įkvėptų pakankamai motyvacijos, sugaišti daugiau laiko jį aprašinėjant. Taip susidarė kolekcija, kuriai žadu skirti antrą šansą.

Atsižvelgiant į šias dvi problemines sritis, įvedu naują kategoriją, pavadinimu . Kaip Fresh kategorija atsirado tam, kad vienoje vietoje būtų galima žvilgtelti į paskutiniąsias muzikos naujienas ir nereikėtų kurti krūvelės atskirų post’ų, taip ir Kitchendust atveju, vienoje vietoje savo žiubsnelį saulės šviesos gaus visi tie mano apdulkyję muzikinių potyrių likučiai. Taigi, tai bus galbūt mažumėle chaotiška, tačiau nebūtina blogąja prasme, kategorija, kuri neturės apribojimų: joje bus galima rasti nuo retro ir nostalgijos iki visiškų atsitiktinumų ar mažumėle tylesnių už kitas muzikos naujienų. Jokių stilistinių ar laiko apribojimų ir suvaržymų. Skant, tęsiu savo begalinį pomėgį dalintis muzika. Playlistinsiu vos ne in da radio style  ;)

Taigi, pradedam nuo pirmojo įrašo.

Kas mane gerai pažįsta – žino, kad kaip ten bebūtų, bet mano mėgstamiausia muzikos kryptis yra melodingas ir gan ramus jazz’u kvepiantis hip-hop’as. Tad keli kūriniai būtent šia tematika: , ir . Kaip atsaku tam tamumui, pasipildome žiubsneliu rock’o: mega populiaraus Blink’ų stiliaus pop punk-rock iš dešimtmečio atgal (), tačiau mažumėle ir iš šių dienų skambesio (). Na ir galiausiai numetus rock dalį, turime ir šeimyninį Smith’ų  duetą ant muzikos prodiuserio Ta-Ku kurto instrumentalo. Ir nors Jaden’as vis dar nesiklauso, tačiau čia stebina būtent jaunoji Willow, kuri 2010-tais padariusi gan klaidingą įspūdį su savo singlu Whip My Hair, šitame track’e rodo daug didesnį subrendimą, nei kad turėtų priklausyti 13-metei mergaitei.

Bonus skiltyje, daina 1993-čiaisiais gavusi Grammy, kaip Best Pop Performance – I can’t dance.

 

Collective Efforts –

 

Mr. J. Medeiros –

 

 

 

Bowling For Soup –

 

 

Chlöe Howl – This Song’s Not About You

 

 

 

[Bonus] – I can’t dance