Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Jūros Inteligente | Split Pulse, Loranas Vaitkus, Elboe

Juros inteligente

Klaipėdoje, Jūros šventės šešėlyje gimęs elektroninės muzikos mini festivalis be palapinių “Jūros Inteligente” sugrįžta dar sykį – palydėti lietuviškos vasaros. Praeitą mėnesį trijose miesto erdvėse išsimėtęs veiksmas tapo alternatyva nuo Jūros šventės triukšmo pavargusiems ir pabėgti trokštantiems klaipėdiškiams bei miesto svečiams. Čia paplūdimyje grojo iš Suomijos sugrįžusi saksofoninkė Ramune Jasin, klube petys į petį – dubtechno veteranai Sraunus ir Grad_U (dumblys). Kitą dieną pogrindžio reivą užkūrė IJO su vietininkais industriniame pastate šalia geležinkelio. Analogiškas veiksmas klube, industrinėje erdvėje ir beach laukia klaipėdiečių rugpjūčio 19,20 dienomis. Jūros inteligentai sugrįžta kitokiomis vertybėmis pagerbti jūrą kartu su muzika.

13882136_323176584684961_7204996325771086524_n

3 dalių elektroninės muzikos alternatyva prasidės naujoje, daug kam dar  neatrastoje vietoje –  kūrybinių industrijų mikro lofte “”. Senas Lietuvos Geležinkeliams priklausantis pastatas šalia bėgių, kur nukabinėjami traukinių vagonai, čia nuo šiol lauks ne geležinkeliečių, o kūrybinių industrijų atstovų ir mėgėjų. IKRA Loftas randasi netoli miesto centro ir kartu vieta kuri puikiai paslėpta nuo miesto triukšmų. MAP’as čia. Be brigados vietininku, prie pulto sukiosis svečiai iš Vilniaus ir Kauno. Veganišką grojantis ir ne tik dj, o ir muzikos autorius . Specialias menines instaliacijas šiam renginiui gamina Justas Bø. (Co.Choc) Jokio folkloro, kreivi šokiai netradicinėje vietoje iki vėlyvo ryto.

Juros inteligente

Apie 6AM pasibaigus reivui lofte, siūlome keltis ne anksti.  Dar būtų geriau, jei apie 18 val. iškeliautumėt į švariausią Klaipėdos paplūdimį – Smiltynės paplūdimį. Senąja perkėla persikėlus ir išlipus iš kelto, pasukus iškart į kairę ir nukinzinus pro kavinę Nerija tiesiai į paplūdimį, jūs atsidursite prie Gelbėtojų stoties. Čia nuo stogo terasos jums gros ir . Čia ir puikus baras pilantis šaltą alų ir sidrą. Čia visi įmanomi paplūdimio malonumai apie kuriuos kitur gali tik pasvajoti. Muzika į bangų mušą grosime iki pat 22val. (tad nepražiopsok paskutinio kelto).

Juros Inteligente Loranas, Elboe

Finalinę dalį pradėsime ir užbaigsime klube . Tą patį šeštadienį nuo 23 val. metų collab tituluojamas vienetinis back2back pasirodymas su gurmanu Loranu Vaitkumi ir urban kultūros puoselėtoju iš – . Visą judesį gyvai transliuos puslapis NAKTINĖ KLAIPĖDA. Kol draugai iš kitų miestų pavydžiai dėlios laikus ar kitokias ikonėles, mes džiaugsimės laisve ir geriausia muzika uostamiestyje. Būk vienas iš mūsų. Iki susitikimo penktadienį.

Sek naujienas fbuk’e:

I dalis / Toli nuo miesto šurmulio, apsupty šaltų industrijų.
Jūros inteligente | Split Pulse, Mark Anthon

II dalis / Ant smėlio.
Jūros inteligente | beachparty

III dalis / Kai saulė nusileis. Afterparty iki ryto.
Jūros inteligente | Loranas Vaitkus b2b Elboe