Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

JAMAICA INSIDE [JMAN, MR. MULTIPLEX, KELVIN 373]

JAMAICA INSIDE 9

☆ Hip Hop ☆ Grime ☆ ☆ Jungle ☆ Drum’n’Bass ☆

“ – Karibų salos, dar žinomos Jamaika vardu, far-postas ir pozityvo tradiciją nešantis uostamiesčio renginys.

Gruodžio 12 dieną į Lietuvos uostamiestį iš skirtingų pasaulio šalių suskrenda svečiai iš Didžiosios Britanijos ir Olandijos. O lietuvišką reggae veliavą neš geriausi šalies muzikos selektoriai. Vienos nakties Jamaikos karštyje pasiruoškite ne tik gaivinantiems karibų ritmams ir žemų dažnių vibracijomis – Jūsų dar lauks išties didelė intensyvių laužytų ritmų pirtis! Ritmų greitis ir įvairovė stebins ne vieną atvykėlį, o užmigti neleis greitą grime ir vokalinę stilistiką įvaldę užjūrio atlikėjai. Šokių aikštelėje suskambs reggae, jungle, , grime, drum’n’bass ir raggatek muzikinės variacijos, o klubas „ROXY“ išskirtinai vizualiai ir komfortabiliai priims kiekvieną atvykėlį.

JMAN [UK] 

☆ Greasy Vinyl ☆

Nepriklausomų muzikos apdovanojimų „South West Music Awards“ išrinktas geriausiu 2011 metų dubstep stilistikos MC, visai neseniai išleidęs savo debiutinį albumą „Auranography“, kurį fanai perka nuo Australijos iki Afrikos ir Indijos krantų. Bristolietis JMAN nuo 2010 metų aktyviai organizuoja dubstep/grime ir dnb renginius, o pats scenoje yra apšildęs tokius atlikėjus kaip Immortal technique, Afrika Bambaataa, Big Daddy Kane, Cypress Hill, NAS, Wu-Tang, Krs One, Akil (Jurrassic 5), Pharohe Monch, Pete Rock, DJ Premier, Grandmaster Flash, DJ Vadim, Foreign Beggars, Dizzee Rascal, Wiley, ir daugelį kitų. Scenoje JMAN savo vokaliniais sugebėjimais pildė tokių didžėjų kaip Skream, Benga, Caspa, Rusko, Kromestar, Coki, Chase & Status, Breakage, Mary Anne Hobbs, Emalkay, Synkro, Kryptic Minds, Icicle, Benton, Andy C, High Contrast, Shy FX, Alix Perez, DJ Fresh, Rockwell, Commix, Benny Page nepamirštamus pasirodymus. Greitas, energingas ir daugialypis JMAN pasirodymas su „JAMAICA INSIDE“ vakaro didžėjais laukia Tavęs klube „Roxy“.

[NL] 

NL ☆ Blackout ☆ Deep Cutz ☆ Cheeky Monday ☆

Pradėjęs savo sceninę karjerą kaip pankų grupės vokalistas, kartą šis olandas netyčia pateko į nelegalų drum&bass ir jungle muzikos reivą. Nuo tada MR. MULTIPLEX jaučia priklausomybę urban laužytų ritmų scenai, ši meilė pakeitė jo likimą amžiams. Ūsuotasis misteris jau pirmaisiais savo karjeros metais buvo nominuotas geriausiu MC „Dutch DNB Awards”. Deja, tąsyk pavyko užkopti tik į antrąją vietą. Kitais metais nuožmusis olandas laimėjo geriausio MC debiuto ir geriausio MC titulus. Po naujojo pripažinimo, sulaukus didelio dėmesio, MULTIPLEX‘as tapo NO.1 Nyderlanduose. 2013 metais kultinis projektas Black Sun Empire pakvietė MR. MLTPLX tapti jų MC rezidentu, o tarptautinio lygio renginiuose MR. MULTIPLEX kūrė bendras programas su Aphrodite, The Panacea, Loxy, Icicle, Roni Size, Black Sun Empire, Ed Cox, Breakage, Thrasher, Noisia ir t.t. Charizmatiškas, veržlus ir šokiruojantis MR. MULTIPLEX ruošia netikėtą ir specialią programą naktinėje „JAMAICA INSIDE“ dalyje

[UK] 

☆ Born On Road ☆ BBL ☆ Necessary Bass ☆ Chopstick Dubplate ☆ Joker Records ☆ Subs Layers ☆

Būdamas paaugliu iš Ispanijos miesto Granados Kelvinas persikėlė gyventi į Didžiąją Britaniją. Atvykęs į šią šalį įsteigė „SUB’D VISION“ renginių seriją. Bėgant laikui, jo renginiai jungle, hip-hop ir dubstep skambesiais pakeitė mainstream klausytojų suvokimą apie muziką. O jo naujai įkurtos jungle muzikos įrašų leidyklos Born on Road leidiniai pradėjo skambėti visoje Britanijoje. Apie Kelviną sakoma, kad grotuvai – tai jo antrosios rankos. Daugybės pasirodymų sąraše šalia jo galima išvysti: Congo Natty, Shaggy, Benny Page, Jacky Murda, Foreign Beggars, Deekline, Chase and Status , Buggsy, Gardna, Mungos Hi Fi, ir galybę kitų atlikėjų. Vienas perspektyviausių South West scenos prodiuserių ir dj, KELVIN 373, atvyksta į Klaipėdą, paruošęs šviežių remix‘ų ir mashup‘ų specialiai „JAMAICA INSIDE“ vakarėliui.

a.k.a DOCTAH JAHNGLE [LT]  ☆ Bass In Ya Face NL ☆ Junglist.lt ☆ Baltic Champions ☆ LRT Opus ☆

Lietuvos jungle muzikos tėvas – asmenybė, kurios AMENO bendruomenei pristatinėti tikrai nereikia. CR-CREDIT – vienas pirmųjų jungle puoselėtojų Lietuvoje ir legendinės „THE KINGS“ serijos organizatorius, taip pat suorganizavęs virš 100-to legendinių RASTADIENIŲ! Praeityje su kolega JaZzy eteryje įkūręs AMENŲ BROLIŲ sektą, vienijančią laužytų ritmų fanatikus, dabar turi autorinę laidą nacionaliniame eteryje DŽIUNGLIŲ BALSAS. Nuo senosios mokyklos jungle, breakbeat ar drum and bass garsų, iki į stilistikos rėmus netelpančio mashup su jamaikietiškais prieskoniais. Žmogus legenda – DAKTARAS DŽIUNGLĖS a.k.a. CR-EDIT – atstovaus lietuvišką jungle skambesį „JAMAICA INSIDE“ karštyje.

 

JAHSTINA [LT]  ☆ Bass In Ya Face NL ☆ Junglist.lt ☆

Jaunutė mergina klausytojų ausis džiugina ne tik saldžiomis džiunglių melodijomis – šokių aikštelėje ji geba sukurti nepaprastą energijos užtaisą. Nepraėjus nė metams po sėkmingo debiuto „Baltuosiuose Drambliuose” JAHSTINA jau šokdino minią viename didžiausių festivalių Lietuvoje „” bei „Loftas Fest”. Po dviejų metų JAHSTINA buvo priimta į vieną didžiausių Nyderlandų džiunglių šeimų „BASS IN YA FACE”. Pasiruošk pajusti moterišką džiunglių vaibą „JAMAICA INSIDE “ naktyje

[LT] 

Už pulto senokai matytas atgalios į „vietą“ grįžta Klaipėdos numylėtinis, Lietvos ragga veteranas PABLO DON! Pablo nesedėjo galvos panarinęs, per tą laiką prikaupė galybė niekam dar nerodytų ir nuodėmės vertų ragga/rasta melodingų tonacijų. Tiesa, DON dar šiemet pseaudonimu sėkmingai debiutavo kaip tamsaus techno prodiuseris. Galime daryti išvadą, kad sugrįžęs PABLO DON ir jo pasirodymas žada būti išties nenuspėjami! Išskirtina, reta pajūrio atstovo reprezentacija specialiai tik „JAMAICA INSIDE 9“.

 

[LT] 

Dar vienas svarus vardas „JAMAICA INSIDE“ kompanijoje, tai – SKE. Andrius groja ir organizuoja renginius jau nuo 2002 metų. Pradėjęs groti darkside drum&bass legendiniame Vilniaus underground klube „Vault“, po keletos metų jau visą energiją skyrė Lietuvos dubstep kultūrai. Rastadienių, DUBSTEP.LT ir „TUNDRA festival“ rezidentas Jamaikos lankytojams paruoš siprų dubstep ir mišinį su roots & culture prieskoniais.

 SUNJAH [DK/LT]  ☆ Revolution DK ☆

Pijus šiuo metu yra „pastrigęs“ Danijoje, bet šventėmis atgal visada sugrįžta! Danijoje jam sekasi išties neblogai, SUNJAH ten jau suorganizavo keletą (legalių ir nelegalių) reivų ir paskyrė ne vieną asmeninę investiciją į Danijos (ypatingai į Jutlandijos pusiasalio) junglist kultūrą. „JAMAICA INSIDE“ SUNJAH žada sugroti įvairaus laikmečio ir styliaus ragga jungle, kuris laviruos nuo deep oldschool iki siausti užvedančio raggatek!

[LT] ☆ ZIP FM☆

Praeityje Tomas yra sukūręs kelis repo grupių projektus, o jo muzikinė radijo laida „SUNDAY BUG“ savo originalumu prasiskynė kelią į ZIP FM eterį. Nuo renginių organizavimo, labdaringos, kultūrinės veiklos, iki renginių vedimo, įvairių meninių projektų ir DJ pulto. „JAMAICA INSIDE“ duris atidarys SUNDAY BUG išrinkti stiprūs šviežaus repo ritmai, pasaldinti vokalais iš Kingstono.

[UK/LT] 

UK☆

Kai Aleksas grįžta į Klaipėdą, mieste įvyksta šventė! SOULJAH ne tik groja, bet dar dirba agentu vienoje Hip-Hop muzikos ir video firmoje Sektion Red. Talentų ieškotojas į „JAMAICA INSIDE“ atveš pagrindinius herojus ir pats pademonstruos unikalią selekciją, sukauptą tiesiai iš talentingų Didžiosios Britanijos atlikėjų. Visu šiuo gėriu SOUL JAH pasidalins, ir nežinia, galbūt, išgirsime tai, kas atvyks į Klaipėdą kitąkartą?

O taip pat!

Į „JAMAICA INSIDE“ atvyksta Oliveris Whitehouse‘as, įkūręs filmavimo kompaniją Sektion Red. Oliveris sėkmingai keliauja po Europą ir filmuoja geriausius hiphopo atlikėjus skirtingose šalyse. O dabar, Sektion Red direktorius atvyks ir į Klaipėdą! Taigi, Tu su draugais vakarėlio šurmulyje gali atsidurti Sektion Red video platformoje.  Atsinešk taiką ir būk pasiruošęs!

SEKTION RED

★Bilietų kainos ★

☆ 15LT/20LT ☆

VISOS NAUJIENOS FACEBOOKE

PEACE ☆ LOVE ☆ UNITY ☆

Muzikosvirtuvė.lt organizuoja konkursą! Turi progą į renginį pakliūti nemokamai! Komentaruose (apačioje), rašykI: “JAMAICA INSIDE ME!” Ir padėk sklisti žiniai! Net tris laiminguosius pasiimsime į kompaniją. Apie laiminguosius paskelbsime renginio socialinėje erdvėje iki gruodžio 9 dienos.