Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

JAMAICA INSIDE: Evermoor Sound (KONKURSAS)

JAMAICA INSIDE - Evermoor Sound

Po ilgos pertraukos – pailsėję ir atsinaujinę – Klaipėdos klube “Roxy” pristatysime visa naktį truksiančią dub, jungle bei reggae muzikos programą. Tai jau net aštuntasis mūsų susitikimas, kurio metu JŪS galėsite atitrūkti nuo kasdienybės ir įsitaisę hamakuose mėgautis egzotiniais kokteiliais bei gėrėtis palmėmis ir džiunglių vizualais. Taip pat jūsų lauks net penkios video projekcijos! Primename! Pagrindinis nakties akcentas – JAH garsai, kurie drebins Jūsų kūnus giliomis reggae žemų dažnių vibracijomis, tad stovėti vietoje tikrai neteks. O koks vakarėlis be pagarbos vertų svečių? Jų sąrašą papildo , atkeliausiantys  iš Didžiosios Britanijos, kurių nešami dub muzikos garsai užburia labiau nei chill-out’o zonos muzikinis fonas!

Jahstina

★★★ Jahstina ★★★ Junglist.lt  ☆ Bass In Ya Face NL ☆ Vilnius, LT ☆ 

https://soundcloud.com/junglislt

Taip, visi žinome mūsų mylimus, reggae, jungle vibracijas skleidžiančius, vyrus! Tačiau JAH pritars, kad nevalia pamiršti ir į jų šešėlį nustumti žaviosios džiunglių karalienės JAHSTINOS! Jaunutė mergina klausytojų ausis džiugina ne tik saldžiomis džiunglių melodijomis – šokių aikštelėje ji geba sukurti nepaprastą energijos užtaisą. JAHSTINA nuo pat prisijungimo prie JUNGLIST.LT skleidė džiunglių kultūrą Lietuvos bendruomenėje, bet jai to pasirodė maža. Nepraėjus nė metams po sėkmingo debiuto “Baltuosiuose Drambliuose” JAHSTINA jau šokdino minią viename didžiausių festivalių Lietuvoje  “Tundra Festival” bei  “”. Po dviejų metų JAHSTINA buvo priimta į vieną didžiausių Nyderlandų džiunglių šeimų “BASS IN YA FACE”. Gabioji JUNGLIST.LT ir BIYF atstovė scenoje yra pasirodžiusi su  Kambo Don, , , , SairaM, , Psychofreud, MC Sheep & Multiplex MC ir daugeliu kitų, tarptautinį pripažinimą pasaulyje pelniusių reggae/dub muzikos atstovų.

E-Roott

★★★ ★★★  ☆ Groove Tribe ☆ Kaunas, LT ☆

https://soundcloud.com/eroott

E-ROOTT pasivadinęs turi vieną gausiausių reggae plokštelių kolekcijų Lietuvoje, o jo  miksas “Black Coffee no Sugar no Cream” yra surinkęs didžiausią skaičių perklausų internete iš visų Lietuvos publikuotų reggae miskteipų. Šokių aikštelėje E-ROOT ne kartą įrodė pozityvios muzikos galią – Kauno širdyje sukūręs judėjimą – “GROOVE TRIBES”, į Lietuvą atvežė nepaprastų reggae atlikėjų, ir nenuilsdamas neša reggae veliavą aukštai iškeltą. Įsikūnijęs į graikų meilės Dievą Erotą (Erikas gimęs vasario 14-tąją), E-ROOTT žada nepamirštamų , reggae, reggae fusion ir dub meilės istorijų. Tik ką atstovavęs Lietuvą pasaulinio garso bass festivalyje “Outlook Festival”, E-ROOT grįžta tiesiai į Klaipėdą – pristatyti naujausių savo muzikinių atradimų ir pasidalinti neįtikėtinais įspūdžiais.

Doctah Jahngle

★★★ Cr-edit a.k.a Doctah Jahngle ★★★  ☆ Junglist.lt ☆ Bass In Ya Face NL ☆ Baltic Champions ☆ LRT Opus ☆ Vilnius, LT ☆

http://www.mixcloud.com/JAHNGLE/

– nuo senovės žinomas CR-EDIT pseudonimu –  arba tiesiog – DOCTAH JAHNGLE – asmenybė, kurios bendruomenei pristatinėti tikrai nereikia. Jis  – vienas pirmųjų jungle puoselėtojų Lietuvoje ir legendinės THE KINGS serijos organizatorius, taip pat  suorganizavęs virš 100-to legendinių RASTADIENIŲ! Kurie vis dar nepaliaujamai vyksta, kaip ir jo autorinė laida nacionaliniame eteryje “DŽIUNGLIŲ BALSAS“. Praeityje su kolega JaZzy eteryje CR-EDIT kūrė AMENŲ BROLIŲ sektą, vienijančią laužytų ritmų fanatikus. Pavadinimai ir neženklios smulkmenos keitėsi, bet aistra džiunglėms – ne. Nuo senosios mokyklos jungle, breakbeat ar drum and bass garsų, iki į stilistikos rėmus netelpančio mash up su jamaikietiškais prieskoniais. Žmogus legenda – DAKTARAS DŽIUNGLĖS – ryškins spalvas “JAMAICA INSIDE” naktyje.

Nikita Sever

★★★ Nikita Sever ★★★ ☆ SOUNDBOYS.LT, Vilnius, LT ☆

http://soundboys.lt/

Gigantiškų soundsystemų inžinieriai ir ilgamečiai DUBSTEP kultūros Lietuvoje puoselėtojai – SOUNDBOYS! Atimanti kvapą, lengvai užburianti ir pakylėjanti virš žemės bosų hipnozė – pajutęs šiuos simptomus gerai apsidaryk ir  išvysi jį – SOUNDBOYS direktorių Nikita SEVER! Be maloniai pragariškų vakarėlių organizavimo Nikita gali pasigirti tuo, jog jo pakviesti Lietuvoje dar šiemet apsilankė Goth-Trad, Khan & Flowdan, ir kt. Tai tokio kalibro muzikantai, kurių pasirodymų daug kas net nesapnavo. O šį kartą prie pulto atsistos pats sinsėjus. Puikus prieskonis JAMAICA INSIDE vakarėlyje   – netikėti DUB/DUBSTEP smūgiai pagaugais nueinantys per nugarą.

Audrius Kaštonas

★★★ Audrius Kaštonas ★★★ ☆ The ☆ Klaipeda, LT ☆

https://www.fb.com/Kastonas

Klaipėdos miesto gyventojams ir svečiams jau nereikia pristatinėti AUDRIAUS iš KAŠTONO/CHESTNUT. Būtent taip mes jį čia vadiname ir taip didelėmis raidėmis jo vardą rašome visose KAŠTONO vakarėliuose. Su AUDRIUMI iš KAŠTONO kartu praleidome jau ne vieną, ir ne porą šiltų, reggae muzikai dedikuotų vakarų pajūryje. Džiugu tai, jog Audrius su mumis bus ir šį kartą! Ir šokdins, ir plokšteles suks, ir šypsenas dalins, ir neleis sėdėti, ir vėl įkraus mus vienijančiomis meilės vibracijomis. AUDRIUS iš KAŠTONO – tai gero skonio muzikos ženklas Klaipėdoje.

Soul Jah - Alex

★★★ Soul Jah ★★★ ☆ Sektion Red, UK ☆ Klaipeda, LT ☆

https://soundcloud.com/souljahuk

Po SOUL JAH pseudonimu besislepiantis Aleksej Muchin, tai klaipėdietis šiuo metu besižvalgantis talentų Bristolyje. Klaipėdos krašte Alex‘as su “KITCH’EN” komanda nuskambėjo įsimintinais  „Helloween Creepstep“ ir „Mafia Wars“  vakarėliais, tačiau vėliau išvyko į Bristolį mokytis muzikos gamybos (beje kursą  jam dėsto iš Dubkasm). Taip pat Aleksas neslepia savo meilės britiškam repui ir šiuo metu dirba agentu vienoje Hip-Hop muzikos ir video firmoje “SEKTION RED”. Pasikrovęs teigiamos Didžiosios salos vibracijos SOUL JAH reguliariai grįžta į Lietuvą, atsiveždamas kokybiškiausią ir naujausią UK UNDERGROUND skambesį. Prieš metus SOUL JAH atvyko kartu su , Gage ir Muttley, žiemą mums padovanojo ir Kelvin 373 pasirodymą, o pavasarį jo dėka į Lietuvą atvyko JMAN & DJ Fingerfood bei DR Syntax & Pete Cannon. Na, o rugsėjo 27 – ąją  laukia šventė su EVERMOOR SOUND, kurioje SOUL JAH prisistatys scenoje su įstabiais reggae/dub/roots kūriniais. Aleksas prasitarė, jog labia myli Klaipėdą, todėl taip stirpiai stengiasi puoselėti jos muzikos kultūrą. Tačiau pažymėjo, kad Mažosios Lietuvos ateitis priklauso nuo šio miesto gyventojų, tad pakvietė nelikti abejingiems ir nieko nelaukus kurti Klaipėdos ateitį jau dabar ir visiems kartu!

Evermoor Sound

★★★ Evermoor Sound ★★★ ☆ Dub Theories ☆ Bristol, UK ☆

https://soundcloud.com/evermoorsound

“JAMAICA INSIDE” vakaro garbės svečiai – EVERMOOR SOUND! Tai Didžiosios Britanijos naujosios mokyklos dub ir reggae bangų prodiuseriai, kombinuojantys skaitmeninį dub su gyvais garsais. Dubplate vinilų žudikai, savo pasirodymuose griežtai, bet subtiliai valdantys mikrofoną, savo unikaliu garsu – lyg voodoo magija – net skeptiką priverčiantys šokti. Debiutavę 2011 – aisiais Bristolio St. Paul’s Festivale, EVERMOOR SOUND greitai tapo vienais stipriausių ir steppas scenos atstovais visoje šalyje. 2013 – 2014 metais EVERMOOR keliavo aplink pasaulį dalyvaudami tokiose festivaliuose kaip United Nations of Dub, Outlook Festival, Dubwise Festival, , Sunrise Festival, Tokyo Dub Festival, ir daugelyje kitų. Jie – Bristolio naujosios bangos pranašai, skleidžiantys sąmoningą žinią  ir statantys naujos kartos kultūrą. Ypatinga ir vienintelė proga juos išgirsti Lietuvoje – būtent tik „JAMAICA INSIDE”!

Muzikosvirtuvė.lt organizuoja konkursą! Turi progą į renginį pakliūti nemokamai! Komentaruose (apačioje), rašyk: << JAMAICA INSIDE>> Ir padėk sklisti žiniai! Tris laiminguosius pasiimsime į kompaniją. Laiminguosius paskelbsime renginio socialinėje erdvėje iki rugsėjo 26 dienos.

Daugiau apie renginį, tikrink FB – JAMAICA INSIDE 8.