Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

“Hooked On” naujas sezonas!

Hooked On

Naują „“ sezoną pradeda italai ir

Naują sezoną pradeda „Hooked On“ naktys, dedikuotos ir giminingų garsų šokiams. Šį penktadienį, spalio 10 dieną, pirmasis veiksmas, nukeliantis į šių metų serijos namus – „Kultūros barą “.

„Hooked On“ jau beveik galima vadinti Italijos techno kultūros dienomis Vilniuje. Serijoje italai – dažni ir laukiami svečiai. Šįkart atvykstantys Decoside ir D-Vince yra šalies pramonės lopšio Turino rezidentai.

Decoside vardu žinomas Giacomo Moscatello yra aukščiausios lygos didžėjus kaupiantis ir besidalinantis tamsiausiais techno klodais, tarp kurių ir nemažai savo kūrybos kompozicijų, įtakotų dub ir skirtų didelėms erdvėms. Būtent savi kūriniai italui atvėrė kelią bendradarbiavimui su dub techno legenda Brendon Moeller ir išvydo pasaulį pastarojo leidybinėje kompanijoje „Steadfast“. Visgi pagrindiniais kūrybiniais namais prodiuseriui išlieka gimtojo Turino kompanija „Eclipse“. Savo muzikos matymu ir įžvalgomis Decoside su „Hooked On“ pasidalino dar prieš vakarėlį ir įrašė penktąjį serijos podcastą.

Dar vienas vakarėlyje pasirodysiantis svečias iš Italijos D-Vince į Vilnių atvyksta jau trečią kartą ir yra netoli miesto garbės piliečio vardo. Įrašų kompanijos „Old & Young“ vienas iš įkūrėjų turi priklausomybę vinilui ir tiek savo didžėjaus pasirodymuose, tiek leidybinėje veikloje atiduoda duoklę šiai kultinei laikmenai.

Šalia svečių petys į petį stos ir vietos herojai – „Hooked On“ rezidentai , ir bei minimal.lt vienas iš idėjinių vadų . Kompanija solidi ir tinkama sušokti savo techno batus.

Daugiau:

Renginys facebook‘e

Hooked On facebook’e

Kultūros baras Kablys