Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Hip Hop Halloween @ Xata

unnamed

Penktadienį – masyviausia pastarojo meto hip-hop šventė

Virš 20 atlikėjų, 2 scenos ir šimtai hip-hop muzikos gerbėjų. Penktadienį Helovyno proga Kauno širdyje esančioje pramogų erdvėje rengiamas išskirtinis vakaras – Hip Hop Halloween. Kaip teigia vakaro organizatoriai, tai bus masiškiausias pastarojo meto hip-hop kultūros renginys tiek atlikėjų, tiek lankytojų skaičiumi.

„Galinga hip-hopo šventė, kurioje tai, kas geriausia šioje muzikoje, suras ir pradedantysis klausytojas ir jau daug metų sekantis visas naujienas“, – renginį apibūdina vienas iš renginio organizatorių ir puikiai Lietuvos scenai pažįstamas atlikėjas Konstantinas Kiveris-. Pagrindinė vakaro žvaigždė – danas , kuris jau ne pirmą kartą lankosi Lietuvoje ir kaskart sutraukia minias gerbėjų.

Renginyje bus ir visas geriausių lietuvių hip-hop‘o atlikėjų desantas: Kastetas vs Donciavas, Garazhe Nerūkoma, Karpiz & ReWritable, , Ironvytas Pro ir daugelis kitų.

„Su Donciavu esame įpusėję solinio albumo įrašus, tai pagrosime ir dar niekur negirdėtų kūrinių, ir nepamiršime nupūsti dulkių nuo senosios kūrybos. Ant scenos kartu esame daugiau metų, nei daliai klausytojų, todėl suprantame vienas kitą iš pusės žodžio ir programoje pasiliksime vietos improvizacijai – garantuojame gerą nuotaiką ir daug judesio“ – žada daugiau nei du dešimtmečius Lietuvos hip-hopo scenoje esantis Kastetas.

Vieną iš renginio scenų kuruoja ir legendinio Dinamitas Fest organizatoriai, kurie kasmet rengia bene didžiausią Lietuvoje hip-hopo atlikėjų festivalį. „Reikėtų tikėtis kokybiškos masės. Netuščiažodžiausim apie šviesas ir garsą, šis renginys kaip „Maksima“ – pagalvota apie viską. Renginio detales dėliojomės ilgai ir atsižvelgdami į tai, kokio vakarėlio tikėtumėmės patys“, – sako organizatoriai.

Kadangi renginys susijęs ir su daugelyje pasaulio šalių švenčiamu helovynu, organizatoriai žada ne tik kokybiškus pasirodymus ant scenos, bet ir šventės atmosferai pritaikytą aplinką. „Bus viskas, kas priklauso temai – specialus personalo makiažas, kostiumai, specialios vizualizacijos ir panašiai. Tai vienas iš tų renginių, kuriame geriau viską pamatyti patiems, o ne ilgai klausytis draugų pasakojimų“, – patikino Hip Hop Halloween organizatoriai.

„Hip Hop Halloween“ jau spalio 31 d. nuo 22 val. pramogų erdvėje „Xata“ (Laisvės al. 36, Kaunas).

Daugiau informacijos