Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Fresh: 06-14 (The Roots, Onyx, Jack White)

131128_Hawk House_Shot 05_0185

Vasarai skriejant pro šalį, greitai žvilgtelim kas šviežio dedasi rapuko pasaulyje paskutiniu metu.

 

– Never ft.

Grupė The Roots, ką tik išleidusi savo eilinį kartą išties nuostabų albumą, pateikia ir vaizdo klipą, vienai iš albumo žvaigždučių. Ja šį kartą tampa kūrinys Never.

 

– Chill Pill

Smagu pristatyti ir premjerą – Hawk House. Tai ekletiškas trio iš UK, kurį sudaro broliai Sam ir Eman, bei jų bendra draugė Demae. Kartu jų skambesys apibūdinamas, kaip fantasmagoriškas karščiuojantis sapnas iš golden-era boom-bap’o ir jei paklaustumėte manęs – tai nuostabu. Muzika, įkvėpta tokių atlikėjų, kaip The Roots, A Tribe Called Quest  ar J Dilla.

 

– We Ain’t Gonna Die Today

Rhymesayers leiblas yra tikrai dažnas svečias tarp mūsų virtuvės sienų. Ir visada džiugina, kai užsuka vėl ir vėl. Šį kartą Atmosphere, kuriam pristatymo tikrai nereikia, turi dar vieną naują vaizdo klipą, keliaujantį paskui savo naujausią studijinį darbą .

 

– Buc Bac

Tie kas praėjusį pirmadienį buvo Lofte, Onyx’ų koncerte, turėjo progą išgirsti kelis kūrinius iš naujausio sugrįžimo albumo, kurį prodiusavo Snowgoons. O štai vienas iš šių kūrinių, dabar turi ir vaizdo klipą!

 

-The Demon’s Blade

Visi čia apsivaizdiklipuoja savo naujausiems albumas ir ne išimtis ir Vinnie Paz, Celph Titled, Apathy, Blacastan, Planetary ir Esoteric, kuriuos kartu galima vadinti Army of the Pharaohs.

 

Bonus: – Lazaretto

O Bonus sekcijoje turime vieną ryškesnių pastarosiomos dienomis rock’o release’ų – antrąjį solinį Jack White albumą Lazaretto. Šitokio skambesio ištroškusiems žmonėms, albumas skamba tarsi ilgai laukta atgaiva, tačiau deja asmeniškai, man vietomis, keliaujant per visą albumą chronologine tvarka, šio bei to pritrūksta ir nepasijaučia Jack White’iškas maksimalizmas. Tačiau tai nereiškia, kad albumas silpnas ar kad jame nėra gerų dainų.