Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Fresh: 04-11 (Nas, The Roots, Atmosphere)

wung9w
Prisėdus ir peržvelgus pastarųjų dienų šviežienas, paaiškėjo, kad pavasarinių naujienų priviso kaip pirkėjų, paskelbus Maximoj išpardavimą. Taigi žvilgtelim.

 

– The World Is Not Enough

Asher Roth galbūt ir neturi universalaus pripažinimo, tačiau MC jau spėjo įrodyti, kad nebuvo vieno hito žvaigždė ir periodiškai, kartas nuo karto pateikia gero content’o. Šiuo atveju galbūt labiau limpa ne tiek daina, kai pats klipas. Ypač galingas kadras, kuriame mergaitė rėkia ant kareivio…

 

, & – One Love

Kūrinys žinoma toli gražu nenaujiena. Tai kodėl jis čia? Pirmiausia, legendiniam Nas albumui sukanka 20 metų ir ta proga išleidžiama remasterinta klasikinio albumo versija, kuri vadinsis Illmatic XX. Būtent dėl šio albumo promo Nas, kartu su Q-Tip jį gyvai atliko vakarinės pokalbių laidos metu, kartu su toje laidoje pastoviais muzikantais dirbančiais The Roots. Gražus storytelling’o aspektas sėdinėjant ant kėdžių.

 

– South California f. Tunji

Sėkmingai paleidę albumų serijos Strange Journey trečiąją dalį, vyrukai iš CL kolektyvo dovanoja ir visai paprastutį vaizdo klipą iš pajūrio. Tiesa, tai pirmasis trijulės vaizdo klipas per trejerius metus.

 

– Canal

RATKING kūrinys Canal man primena grime’ą iš 2002-2008-tųjų laikotarpio. Veikia mažumėle nostalgiškai.
 

– Curse Of The Pharaohs

Praėjusį kartą jau paskelbiau džiugią žinią, kartu su vaizdo klipu God Particle – supergrupė ruošiasi nutraukti savo 4 tylos metus ir paleis naują studijinį albumą In Death Reborn, kuris pasirodys jau šio mėnesio pabaigoje. Naujasis track’as iš albumo – Curse Of The Pharaohs, kuriame prie mikrofono ir fat fat ritmo stoja Vinnie Paz, Apathy, Celph Titled, Esoteric ir Reef The Lost Cauze.

 

– Kanye West

Jei galvojate, kad kūrinys taip pavadintas grynai tik tam, kad pritraukti daugiau dėmesio – jūs tikrai nepažįstat vieno iš pagrindinių underground vėliavnešių.

 

The Roots – When The People Cheer

The Roots yra mano galva viena iš labiausiai neįvertintų hip-hop grupių. Metai iš metų leidžiantys nuostabius, stiprius ir kas kart visiškai kardinaliai kitaip skambančius albumus, jie turėtų būti kur kas populiaresni, nei yra dabar. Nuostabus Rising Down, koncepcinis Undun ir dabar planuojamas būti ir manau tikrai nenuvilsiantis And Then You Shoot Your Cousin. Išvis grupės balsas Black Thought ko gero nėra gyvenime deliverinęs silpno verse’o.

 

– Champion (prod. Exile)

Fashawn yra vienas iš tų MC, kuris geriausiai atsiskleidžia dirbdamas tik su tam tikru prodiuseriu. Jo atveju, tai Exile. Labai dinamiškas duetas ir kiekvieną kartą, kai šie muzikantai išleidžia kažką kartu, rezultatas būna išties neblogas.

 


Šiektiek jaunosios kartos iš Pro Era leiblo rimų ant instrumentalo, tapusio klasika.

 

– The Writer

Chance tikrai nėra mėgiamas visų, tačiau išleidęs debiutinį mixtape’ą atlikėjas spėjo savo unikaliu balsu ir stiliu susirinkti gan nemažai ir gerbėjų. Paskutiniu metu jis gan produktyvus ir nuolatos į internetus nuleakina savo kūrinius, įrašytus namų studijoje. The Writer – naujausias iš jų.