Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Foreign Beggars patvirtino savo šou Vilniuje

unnamed

Skrillex, Noisia ir kitų didžiųjų elektroninės muzikos prodiuserių išpopuliarintos britų hip hopo žvaigždės  patvirtino savo šou Vilniuje. Pasiutę reperiai pasirodys burn Energy Session renginių serijoje gegužės 8 d. menų fabrike .

„Mėnesį prieš tai šioje serijoje pasirodys „Pimp My Ride“ žvaigždė Xzibit, B-Real iš „Cypress Hill“. Dabar savo vizitą į Lietuvą patvirtino „Foreign Beggars“ – pačiam sunku patikėti, kaip gerėja situacija bandant prisivilioti tarptautinio lygio žvaigždes į Loftą – iš esmės kalbos apie šią vietą tarp muzikantų jau sklinda iš lūpų į lūpas“, – sako menų fabriko vadovas Victoras Diavara.

Foreign Beggars  pradžia – gilūs 90-ieji Dubajus, kur susitiko du grupės lyderiai: Orifice Vulgatron ir Dag Nabbit. Skustuvo peiliuko aštrumo sąmojis, pavydėtini tekstai, matymas kelis metus į priekį ir beribė fantazija– tokiais epitetais juos yra užmėtę muzikos kritikai.

Į Lietuvą šių vyrukų kompanija atvyksta su savo paskutiniuoju albumu „The Uprising“, kurį įsirašė pas kolega, kitą žinomą prodiuserį Deadmau5. Su šia programa jie jau yra apkeliavę pasaulį net kelis kartus.

„Jų šou labai energingi – tai kažkas tarp gyvo garso koncerto ir pamišusio vakarėlio“, – pasakoja Vee ir prisipažįsta, kad tai vienas jo laukiamiausių koncertų šį pavasarį.