Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

DUALITY: Guilty Simpson / Elzhy / Phat Kat [KONKURSAS]

DUALITY kablys

Aktualią urban muziką puoselėjanti Kultūros baro Kablys serija Duality savo antrajam kartui renkasi svarbią vietą pasaulio repo žemėlapyje užimantį Detroitą bei jo variklius – Guilty Simpson, Elzhi ir
Vietinio palaikymo komandą sudaro vardai, nulenkiantys
galvą prieš Detroito istoriją ir patys nevengiantys muzikinės
urbanistikos. Koncentruota rimto repo dozė iš talentingiausių liežuvių garantuota.

Salė 01
#rap

GUILTY SIMPSON Live (Stones Throw / USA)

Guilty Simpson yra reperis tiesiai iš Detroito, anksti užsitarnavęs J Dilla pagarbą ir savo muzikines idėjas realizuojantis “Stones Throw” įrašų kompanijoje. Debiutinis jo albumas “” kupinas J Dilla produkcijos, jame galima rasti ir kolaboracijų su Madlib ar . Pastarasis, Sean Price ir pats Guilty Simpson sudaro repo trijulę “Random Axe”, dar Simpson yra prikišęs nagus prie Detroito hip hop kolektyvo “”. Reperis respektą atiduoda ir savo įkvėpėjais vadina , N.W.A., bei Kool G Rap, yra laimingai vedęs ir (citata iš jo paties lūpų) “kol negauna bapkių, tol nekoncertuoja”.

ELZHI Live (Libido Sounds / USA)

Dar vienas Detroito vietinis Elzhi, buvęs “Slum Village” narys, dažnai įvardijamas kaip Detroito repo scenos “best kept secret”. Elzhi repavimo ritmika labai sudėtinga ir literatūriška: joje susipina daugiaskiemenė struktūra, aliteracija, provokuojantys vaizdiniai, palyginimai ir kitokios meninės raiškos priemonės. 2011 m. pasirodė Elzhi mixteipas “” su dedikacija klasikiniam albumui “Illmatic” – prodiusuotas , darbas susilaukė puikių atsiliepimų tiek iš kritikų, tiek iš gerbėjų. Būdamas jaunuolis, reperis lankydavosi legendinėje Hip-Hop Shop, kur open-mic vakarus vesdavo . Tai tik vienas iš Detroito talentų, šalia kurių Elzhi turėjo galimybę kūrybiškai augti ir tobulėti – MC batlų aplinkoje dar nuolat sukosi , Magestik Legend, Finale, Invincible, Phat Kat, Guilty Simpson, Royce da 59, One Be Lo, J Dilla, , D12 ir net Eminemas.

PHAT KAT Live (Barak Records / USA)

Phat Kat karjerą pradėjo devyniasdešimtųjų viduryje kaip “1st Down” vokalistas kartu su prodiuseriu Jay Dee (tuo pačiu J Dilla). Kadangi įrašų kompanija “Pay Day” neskyrė duetui pakankamos paramos, projektas buvo trumpalaikis, bet abu jo nariai bendradarbiavo ir vėliau, tarkim, prie dainos “Fat Cat Song” iš “Slum Village’s Fan-Tas-Tic (Vol. 1)”. Phat Kat prisimena J Dilla laikus: “Dilla studijoje nemaldavo šūdo. Visi turėjo prisitaikyti prie jo darbo ritmo, kitaip netekdavo galimybės apskritai su juo dirbti. Dilla beat’ą sukaldavo per 10 minučių. Mes sukūrėme “Dedication to the Suckers” EP nuo nulio iki galo per vieną naktį – pradėjome 9 ryte ir baigėme lygiai vidurnaktį”. Pirmasis Phat Kat albumas “The Undeniable EP” pasirodė 2004 m., o iki šiol jo kūrybos aukštuma laikomas “Carte Blanche” skaičiuoja nuo išleidimo 2006 m. skaičiuoja jau aštuntus metus.

RAP/RAVE vakarėlį tęsia

TIE GERESNI Live

ADE & MTW Live

YGA Live

DJ SWIX 

DJ YANKEE

Salė 02
#urban bass

HIGHLEEF (TeamDespotin)

JUSTICIOUS (Dewforanimals)

DUKU (The Mine)

RUS DAWG (Ro, CHC, Beastside)

REMEDY

STEREOBEAVER

Salė 03
#ghetto 4×4

SPLIT PULSE (DAI, Minimal.lt)

TADAS QUAZAR (Mondayjazz)

ENDIE (Minimal.lt)

ELBOE (Despotin Beat Club)

Renginio partneriai:
Rugged’n’Raw
Vinylshop.lt
Daina Dubauskaitė
hip-hop.lt
Sunday Bug

Kultūros baras Kablys, Kauno g. 5, Vilnius, LT.
Renginio pradžia – 21.00
Bilieto kaina – 24 lt / 6.95 e

Išankstinius, pigesnius bilietus platina Ticketpro

Renginio FB nuoroda

SUNDAY BUG organizuoja konkursą! Turi progą į renginį pakliūti nemokamai! Like’ink Muzikos Virtuvės facebook’o puslapį, bei komentaruose (apačioje), rašyk: “DUALITY!” Ir padėk sklisti žiniai! Du laiminguosius pasiimsime į kompaniją. Apie fortūnos pabučiuotus paskelbsime renginio socialinėje erdvėje iki gruodžio 11 dienos.