Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Doo su Darija Ra – Mes Kartu

Doo su Darija Ra

Eksperimentinio repo grupės iš Panevėžio nariai – švelnaus balso savininkė ir reperis pristato naują jųdviejų kūrinį „“, ir jam sukurtą vasarišką vaizdo klipą. Naujasis grupės lyderių muzikinis eksperimentas skirtas nepataisomiems romantikams, beprotiškai įsimylėjusiems ir kartais tam tikromis taisyklėms nusižengiantiems žmonėms. Juk vasara puikus metas džiaugtis, šėlti ir pasinerti į meilės nuotykius.

„Mes kartu“ gražina į tuos momentus, kuriuos kartais pamirštame – į netikėtai užklupusį lietų, stebėtą saulėlydį, kartu sutiktą pirmąjį rytą ar surūkytą cigaretę – viskas kartu ir nieko po vieną. Pasak kūrinio atlikėjų, tai pasakojimas ne tik apie tai, kaip gera būti kartu su antrąja puse, tai pasakojimas apie porą, kuri kartais nevengia parūkyti “žolės”.

Kūriniui „Mes kartu“ sukurtas vaizdo klipas, kaip ir pats kūrinys, spinduliuoja šiluma ir romantika, o jį, kiek paįvairina subtili erotika. Tačiau tai ne tokia erotika, kokią matome filmuose, tai jau greičiau kasdienio gyvenimo erotika su kokia gyvena įsimylėjėliai.  Viskas paprasta ir gal kiek banalu, bet tuo pačiu ir neatkartojama antrą kartą.

Sek reperių o2 socialiniame tinkle >>