Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Dėžė Dėžutėj / Svečias : Kichatov / Top 5

dd

Vasario 27 dienos vakarą per bangas nuskambėjo laida – , kurioje aplankė svečias Emilis, kitaip vadinamas – . Jis yra “Technology” podcasto įkūrėjas, jame garsų mišinius teikia perspektyvus muzikos didžėjai. Taigi, laidos metu, pakalbėjom su juo apie podcast’o judėjimo tęstinumą, bei Detroit muzikos skambesį, Pasidalinome ateinančių renginių vėjais, kad įkvėptume gaivu oro gurkšnį, betoniniuose džiunglėse. Ir laidos pabaigoje Kichatov’as sugrojo gyvai miksą, kuris padėjo praplėsti akiratį muzikos pasaulyje.

Priedui Kichatov mūsų klausytojams pateikė savo Top 5 kūrinius, mūsų laidos komandos įsitikinimui tikrai būtina perklausyt, kad fanoteka būtų papildyta nauju skambesiu, taigi :

1. Dusty Kid, Boris Brejcha – Psika (Original Mix)

– Pradžiai high-tech minimal atstovų darbas, eilę metų išliekantis nenuginčijamu šedevru mano repertuare. Tai itin gilus ir sudėtingas kurinys, panardinantis į elektroninių garsų gelmes. Kurinys žavi savo siužeto nepastovumu – jis nuolat keičiasi, auga ir užvaldo visas mintis.

2.Carl Craig – Angel (Jerome Sydenham Special Edit)

– Čia atlikėjai kalba patys už save. Kai Detroito tėvas Carl Craig ir jo numylėtinis Jerome Sydenham susitinka, bereikia laukti tik šedevro. Kurinio atmosfera puikiai nuteikianti ir atpalaiduojanti, perkusijos ir senieji sintezatorių garsai maloniai virpina orą, o vokalas užpildo visas trūkstamas dalis.

3.Petar Dundov, Gregor Tresher – Taurus (Original Mix)

– Tai kūrinys, pagimdytas dviejų patyrusių atlikėjų, kurie sugeba perteikti muziką išlaikant Detroito atmosferą ir nuspalvinant ją Berlyno garbinama techno ideologija. Šis kurinys pasižymi nenutrūkstama kelione nuo vieno taško iki kito, užsukant į sodrių garsų pasaulį.

4. Monofon – The Fall (Original Mix)

– Visad dairausi naujų atlikėjų, naujų vėjų Techno pasaulyje. Pastarasis radinys tai Monofon duetas, neseniai pristatęs Symph EP’ą, kuriame pristato du originalius, savaip unikalius kūrinius. The Fall sukuria neįtikėtiną galios ir melancholijos derinį, tai kūrinys vienu metu panardinantis į ramią gilumą kartu su mistišku vokalu ir priverčiantis kūną judėti į galingą ritmą.

5.Rudimental ft. Emeli Sande – Free (Maya Jane Coles Remix)

– Kai galva pavargsta nuo Techno dūžių, visad malonu panirti į gilesnius garsus kartu su Rudimental pradėtu, Maya Jane Coles užbaigtu ir nuostabiosios Emeli Sande vokalo lydimu kūriniu Free. Maya Jane Coles – tai House muzikos atlikėja išdidžiai šluostanti nosis vyriškąjai giminei, pati kurianti ir prodiusuojanti, tai atlikėja verta visų pagarbos.

Laida “Dėžė Dėžutėj” // Kichatov // Technology podcast //