Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Dėžė Dėžutėj /2014-09-16 / Thing

krelljpg

Antradienio vakare, laidoje Dėžė Dėžutėj, lankėsi jaunasis prodiuseris Aleksas Thing.

Jis, eterio metu,  pasidalino praeityje patirtus ieškojimus, kurie atvedė iki šių dienų jo skambesio,kuri įvardijama kaip muzikinė atšaka.

Jo sukurti kūriniai skleidžia agresijos ir seksualumo  energijos  mišinius, kuri savotiškai sukuria įtampa, bet ja paverčia žaisminga istorija, besibaigianti ryškiausioje mėnulio fazėje. Pats kūrybos vaisių įvardija kaip saldainį, o įtampa yra  keliama su klausimu,  kaip ta saldainį nuryti, ar čiulpiant, ar kramtant..

Laidos metu išgirsite ir kitų įdomių istorijų, tuo pačiu  tradiciškai palietėm prie opių klausimų, kurie tampriai  susiję su elektroninės muzikos scena.

Ar jaunieji Lietuvos prodiuseriai ir didžėjai turi erdves parodyt save ? Ar Lietuvos publikos įpročiai, šokio aikštelėje, negriauna pačios  muzikos  vertę ? Klausimai į šituos klausimus, įsijungę šios  laidos įrašą.

Taip pat,  laidos antroje  dalis buvo pamaloninta Thing sukurta selekcija, ji yra unkali, nes pats kaip Aleksas minėjo, jog tai yra gryna  improvizacija, kuri išjudina darbo ofiso sienas .

Taigi, klausom !