Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

D’Angelo – Black Messiah

d-angelo-made-in-america-650-430_zpsb32b568a

Muzikinis pasaulis sukruto: lyg iš niekur nieko, tarsi iš dangaus, nukrito naujas D’Angelo albumas . Pirmiausia, tai dėlto, kad skirtingai nuo šiuolaikinių marketingistų veiksmų, nebuvo darytas joks promo, piaras, nebuvo jokių gandų ir išvis niekas nieko net nežinojo, tad visus ištiko didelė staigmena. O dar ir dėlto, kad tai pirmas atlikėjo darbas po 14 metų pertraukos!

Kam visgi dar neteko susidurti su D’Angelo kūryba, tai užtenka paminėti, kad tai yra atlikėjas, kuris buvo vadinamas mūsų kartos Marvin Gaye. Ankstesnieji vyruko darbai, kaip kad Black Sugar ar Voodoo buvo laikomi vienais geriausių šiuolaikinio R&B albumų, o pats D’Angelo buvo praktiškai #1 R&B, bei soul’o žanruose.

Dar labiau džiugu tai, kad šis sugrįžimo albumas yra nuostabus. Įsivaizduokite dabartinę situaciją: muzikiniai portalai, bei žurnalai sudarė savo metų topus, sudėliojo albumus į vietas, sunumeravo, jugi niekas Gruodį gerų albumų jau nebeišleis. Right? Ir štai iš bala žino kur pasirodo albumas nušluostantis nosį visam topui, kuris praktiškai akimirksniu aptituluojamas metų albumu. D’Angelo per visus šiuos, jam išties sunkius metus, nepraleido nei vieno būgnų dūžio, nei vienos natos ir šis įrašas skamba taip, tarsi būtų tiesioginis paskutinio albumo pratęsimas, identiškai kokybiškai išlaikantis subrandintą skambesį ir tarsi ištirpinantis visus tuos ilgus metus.

Žinote, kaip visa tai atrodo iš šalies? Ogi taip, tarsi R&B karalius pasipiktinęs tai kas daroma dabar scenoje, grįžo ir parodė, kaip visa tai yra daroma. ir kaip mums trūko tokių žmonių, kaip jis. Visiškas groove’as ir totaliai rekomenduotinas.

This is the sort of album that’s timeless. It’s adventurous enough to stand on its own two legs, but familiar enough to be truly cross-generational.