Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

burn Energy Session: Serial Killers @ Loftas

SK press photo (1)

Šiąnakt pasitvirtino daugiau nei savaitę tarp hip hopo mėgėjų sklandžiusios kalbos apie tai, kad balandžio 8 d. Lietuvą aplankys tandemas – tai trijų žinomų JAV reperių , ir bendras projektas, kuris praėjusių metų spalį paleido pirmąjį 14 kūrinių mixtape’ą.

Prie šio projekto dirbau du metus, kol pagaliau pavyko juos prisikviesti į Vilnių“, – džiūgauja žymiuosius amerikiečių reperius į menų fabriką   pakvietęs Victoras Diavara.

Xzibit, B-Real  ir Demrick  Lietuvoje pristatys savo kaip Serial Killers  debiutinį albumą, tačiau kiekvienas iš jų atliks savo didžiausius hitus, kurių dėka jie išpopuliarėjo ne tik JAV Vakarų pakrantėje, bet ir visame pasaulyje.

Iki šiol negaliu patikėti, kad B-Real iš mano dievinamų Cypress Hill  stovės ant Lofto scenos ir kiekvienas, kas pateks į šį ypatingą renginį galės viską stebėti ir klausytis iš labai labai arti“, – sako Vee.

Didžiulio masto renginys įvyks Lofte  ir yra organizuojamas patyrusios menų fabriko komandos. Bilietų platinimo pradžia yra numatoma jau rytoj.

 

Serial Killers vol. 1 mixtape’as:

Serial Killers – Serial Killers Vol. 1