Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Briggz & Kamy – Up High

HighLEEF

Alternatyviosios Lietuvos muzikos scenos atstovams žvelgiant į vakarus pasigirsta vis daugiau tarptautinį mastą įgaunančio šurmulio. Prieš penkerius metus susibūrusio repo, džiazo, fanko ir soulo muziką kuriančio dueto „Dee & “ narys Tautmilas Čeida- ką tik užbaigė dvejus metus užmirštame kompiuterio aplanke „dulkėjusį“ singlą. Jei ne paprastas atsitiktinumas, kūrinys „Up high“, kuriam prieš kelias dienas buvo pabaigtas montuoti ir vaizdo klipas, visai nebūtų išvydęs dienos šviesos.

Visai netyčia tarptautinį mastą įgavusio singlo „Up high“ istorija prasidėjo prieš dvejus metus, kai savo dievuko reperio J Dilla garbei prodiuseris ir atlikėjas Highleef iš Gvadelupos sukūrė laužytų ritmų muziką. „Komanda padirbėjo tikrai šauniai. Aš myliu dainą, džiaugsiuosi, jei ir kiti įsiklausys“, – išgirsti galvą kelti aukštyn kviečiantį singlą siūlo Highleef. Ekstravagantiškasis kūrėjas, jau septynerius metus gyvenantis Lietuvoje, šaliai negaili gražių žodžių. Pasak jo Lietuva įkvepia daugybe aspektų: gamta, veržlia alternatyvaus meno scena, muzikos kūrėjais ir vaizdo menininkais.

Prie urbanistinę atmosferą įgavusio ritmo prisidėjo ir Danijoje vis labiau populiarėjantis hiphopo atlikėjas . Būtent jis padėjo pirmuosius pamatus kūrinio tekstui, kurį užbaigė lietuvaitis Kamy.

Į muzikos kūrimo procesą, kuris šiandien visame pasaulyje vyksta be sienų, įsitraukė dar vienas užsienietis – olandas Propo 88’. Jis singlą „paskanino“ plokštelių braižymo garsais.

„Gal ir nenorime pripažinti, bet būna momentų, kai jaučiamės pažeidžiami. Visiems būna… Reikia neprarasti pasitikėjimo savimi ir laikyti aukštai iškeltą galvą, – kūrinio „Up high“ temą atskleidžia jo bendraautorius Kamy. Jis įsitikinęs, kad klaidos užgrūdina, nors galbūt kartais jas ir pernelyg sureikšminame. – Todėl net ir tada, kai labai blogai, reikia žiūrėti aukštyn, o ne į žemę“.

Prie tarptautinio muzikinio projekto prisidėjo ir vaizdo meistrai „What Filmz“. Auros Narmontaitės ir Domo Zinkevičiaus kūrybinis duetas sukūrė vizualinį dainos atspindį. Singlo vaizdo klipe parodomas visai kitoks Vilnius. Tai lyg aliuzija į suvokimą, kad kartais ne viskas yra, taip kaip atrodo, ar atrodo, taip kaip yra iš tiesų. Muzikos Virtuvė labai džiaugiasi klipu, ypač kai jame Vilnius atvaizduojamas kaip tikrų tikriausias didmiestis.