Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

BOOM BAP INTERNATIONAL Klaipėda (Konkursas)

Boom Bap International Klaipėda

Alternatyvios muzikos judėjimas sugrįžta! Neseniai Klaipėdos kraštui padovanojęs jubiliejinį 10 – ąjį renginį, šįkart smogia su dviguba jėga, pasiekdamas tarptautinius vandenis! Programoje ne tik geriausi Lietuvos Hip-Hop’o atlikėjai, gyvos grupės, beatbox meistrai, šokėjai ir dj‘ėjai, bet ir svečiai iš Didžiosios Britanijos. Į vieną didžiausių Lietuvos klubų „Fabrik“ atvyksta sunkioji artilerija iš Bristolio. Bristolis nuo seno pasižymi ypatingai stipria urban (underground) scena. Bristolio muzikos lopšyje užgimė tokios grupės, kaip , , , Portishhead, Propellerheads, , , , ir daug kitų atlikėjų, pakeitusių pasaulio muzikos istoriją.

Pirmasis Bristolio garsų desantas.

– vienas iš sparčiausiai kylančių MC/Hip Hop/Dub altikejų UK Bass muzikos scenoje. Per kelis buvimo scenoje metus ne vieną kartą triukšmavo didžiausiuose Europos festivaliuose, tokiuose kaip , UK festivalyje . Taip pat, jau ilgą laiką priklauso UK renginių serijai bei festivalio šeimai – . Gardna pripažintas vienu talentingiausių Bristolio Undeground’o kultūros atlikėjų. Jo lyrikos ir muzikos kūryboje atsispindi muzikos kombinacijos, atėjusios iš Regio “Sound System’ų” kultūros. Būtent tai jo muzikai suteikia savitą, pozityvų skambesį. Gardna aktyviai dirba su daugybę Hip-Hop ir Reggae prodiuserių, pradedant Bristolio rezidentu Dr. Meaker, baigiant, don Dreadsquad iš kaimyninės šalies – Lenkijos.

Gardnai talkins Kelvin 373.

Būdamas paaugliu iš Ispanijos miesto Granados Kelvinas persikėlė gyventi į Didžiąją Britaniją. Atvykęs į šią šalį įsteigė renginių seriją. Bėgant laikui, jo renginiai Jungle, Hip-Hop ir Dubstep skambesiais pakeitė ‘mainstream’ klausytojų suvokimą apie muziką. O jo naujai įkurtos Jungle muzikos įrašų leidyklos “” leidiniai pradėjo skambėti visoje Britanijoje. Apie Kelviną sakoma, kad grotuvai, tai jo antrosios rankos. Daugybės pasirodymų sąraše šalia jo galima išvysti: Congo Natty, Benny Page, Jacky Murda, , Deekline, , , Andy C , Mungos Hi Fi, ir galybę kitų atlikėjų.

Bristolis, taip pat, garsus savo graffiti scena. Iš čia kilęs įžymusis Sreet Art menininkas . Dėl to Boom Bap International plakatą savo rankomis piešė taip pat bristolietis – Tom Handy.

Šiame renginyje negalime nepaminėti geriausių ir mylimiausių lietuviškos repo scenos atstovų! G&G Sindikato pamainą pakeisiantis, ir Klaipėdoje savo gimtadienį atšvęsti žadantis – kultinis repo kolektyvas . Su nauju gyvos muzikos sąstatu savo sceninę premjerą pristatys Omerta. Garbų atlikėjų sąrašą užpildo rimų virtuozas Ade ir prodiuseris bei mc .

O kaip be DJ‘ėjų, kurie ne tik užpildys tarpus tarp pasirodymų, bet ir džiugins susirinkusią minią Jungle, Hip-Hop, Funk ir virpesiais.

◥◥◥ DJ’S: ◤◤◤

KELVIN 373(UK)
ALKO
SUNDAYBUG
SKAR

◢◢◢ GYVAI: ◣◣◣

GARDNA (UK)

TIE GERESNI

OMERTA (Live Band)

ADE

MTW (Shiaure)

Vakaro vedėjas – RADIKALAS (SUNDAYBUG)

◥◥◥ BREAK DANCE – WEST COAST BBOYS◤◤◤
◥◥◥ BEATBOX + SLAPTI SVEČIAI ◤◤◤

Muzika: Rap / Dub / Jungle / Hip-Hop / Funk / Ol’ School

Data: 2014 KOVO 28 d. Penktadienis, Pradėsim judėti nuo 21:00

Vieta: FABRIK, J. Janonio g. 27 – KLAIPĖDA N-18

ĮĖJIMAS:Pirmi 200 bilietų – 15 LT, kiti – 20 LT

(Išankstiniai bilietai netrukus)

BOOM BAP INTERNATIONAL FB

Muzikosvirtuvė.lt organizuoja konkursą! Turi progą į renginį pakliūti nemokamai! Komentaruose (apačioje), rašyk: << BOOM BAP GOES INTERNATIONAL >> Ir padėk sklisti žiniai! Tris laiminguosius pasiimsime į kompaniją. Laimingiesiems asmeniškai pranešime iki kovo 24 dienos.