Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

BLENDERIS – startuoja labdaringas renginių ciklas Klaipėdoje

blenderis video cut

radijo laidos „“ komanda ir Klaipėdos renginių organizavimo kompanija „“ netrukus uostamiesčio gyventojams bei svečiams pristatys naują, labdaringą vakarėlių ciklą „“.
Rugsėjo 12 dieną vykstantis, atitikmens iki šiol neturėjęs, renginys orientuosis ne vien į paviršutiniškas naktines pramogas, bet ir edukacinę muzikos paskirtį, labdaringą veiklą. Vakarėlio metu surinktos lėšos bus skiriamos Klaipėdos gyvūnų prieglaudai „“.
Uostamiesčio naktiniame klube „“ už pulto stosiantys didžėjai supažindins elektroninės muzikos gerbėjus su skirtingomis kompiuterinės muzikos variacijomis. Klaipėdos selektorius publiką išjudins skrupulingai paruoštu “” rinkiniu, kurį pakeis “” ritmai su priešaky. Vėliau vadžias į savo rankas perims radijo laidos „Sunday Bug“ vedlys , pristatysiantis “” klasiką ir naujoves.
„Blenderio“ metu dėl publikos simpatijų ir rėmėjų prizų kovos ne vien tik elektroninės muzikos didžėjai, bet ir hip-hop kultūros atstovai. Čia daugiasluoksniais repo posmais dalinsis klaipėdiečiai, jauni ir jau atpažįstami atlikėjai  bei .

edis li versus alter ego

Renginys vyks naktiniame klube “Roxy”, Priestočio g. 9, Klaipėda (klubas pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų be papildomo paaiškinimo).
Pradžia: rugsėjo 12 dieną, 21:30 val.
Bilieto kaina: 7 Lt

Remėjai ir partneriai: radijo stotis “ZIP FM“, “headshop” prekių parduotuvė “Bongai.lt“, Klaipėdos miesto dienraštis “Vakarų ekspresas“, spaustuvė “Padora” http://www.padora.lt/ , gyvūnų globos namai “Linksmosios pėdutės“.

Daugiau informacijos: www.fb.com/blenderis