Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

BA. – Sugebėt pasikeist

1476497_675388922482724_544199831_n

Beno naujasis singlas oficialiai pristatytas gruodžio 20d., kaip ir krūva į Extended Play albumą įeinančių remix’ų, tokių, kaip Golden Parazyth ar ZZ Popcorn, kurie varijuoja nuo raw bass ar tamsaus disco iki new wave electro, tačiau dabar pagaliau galime išvysti ir vaizdo klipą. Profesionalus kameros darbas, pablukusių spalvų paletė, bei vakarėjančios saulės spinduliai, kurie maišosi su fone skambančiu subtiliu bosinės gitaros takeliu, šitam kūriniui suteikia nostalgijos, bei žavesio, kuriam sunku atsispirti. Vienas tų klipas, kuris ne tik eina greta, tačiau gan smarkiai praturtina kūrinį.

Naujuoju . vaizdo klipu rūpinosi fotografų komanda „Two Dicks“, sukūrusi ir pirmąjį Beno klipą „Tai ne žmogus“. Rudenį nufilmuotame klipe bus galima išvysti Nidą, Neringą, Liepoją ir dar kelių vietų, esančių šalia Baltijos jūros vaizdus.

„Penkias dienas važinėjome po ivairius Lietuvos kampelius, o galiausiai užsukome ir į Latviją, – pasakojo ba. – Lokacijos labai skirtingos, visos jos perteikia skirtingą nuotaiką. Klipu esu labai patenkintas.”

Pasak atlikėjo, žiūrėsiantys vaizdo klipą neturėtų tikėtis įmantrybių. „Didžiąją laiko dalį vaizdo klipe būsiu visiškai vienas, tuščioje aplinkoje ieškodamas gyvųjų, kitaip tariant – sugebėjusių pasikeisti. Labai tikiuosi, kad tarp jų bus mano klausytojai ir kad jiems patiks mano naujoji kūryba“, – sakė .

Žiauriai įdomu sekti šio, ne taip senai iššovūsio į viršų, jaunojo atlikėjo kelią ir manau, kad jis arba greit susidegins pats savo populiarumu na arba galbūt neprarast savo kelio ir taps ypač didelis, galbūt, pranoks viską ką turėjome iki šiol. Laikas parodys, kaip yra ištiesų.