Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

BA. – SAULĖSUŽTEMIMAS

Ba.

Pastarąjį mėnesį džiuginę savo gerbėjus nauju kūriniu ir žiniomis apie turą po Lietuvą, šiandien grupė „ba.” klausytojams pristato tris istorijas, sugulusias naujame mini albume „SAULĖSUŽTEMIMAS”

Pristatydamas naujausią „ba.” darbą, grupės lyderis Benas Aleksandravičius nedaugžodžiauja. „Dainų tekstai visiškai paaiškina mintis, kurias noriu jais pasakyti. Noriu, kad žmonės suprastų kūrinius taip, kaip jiems pavyksta, be mano pasakojimų apie tikrąją kiekvieno istoriją”.

Mini albumą „SAULĖSUŽTEMIMAS” sudaro trys kūriniai – to paties pavadinimo pagrindinė albumo daina, praėjusią savaitę pristatytas grupės darbas „byru iš lėto” bei klausytojų pamėgtas ir vienu populiariausiu kūriniu grupės koncertuose jau spėjęs tapti „kūną palikai / atsibudai”.

„kūną palikai / atsibudai” nusprendėme įrašyti todėl, kad jis – mums svarbus ir klausytojams labai patinkantis kūrinys, kuris iki šiol neturėjo kokybiško studijinio įrašo. Tiesiog atėjo laikas jį padaryti”, – sprendimą į naująjį mini albumą įtraukti prieš metus debiutavusią dainą aiškina Benas Aleksandravičius.

Vasario 19-oji neplanuotai tapo dviguba švente tiek grupės „ba.” nariams, tiek jų klausytojams. Šiandien grupė ne tik pristato savo naują mini albumą „SAULĖSUŽTEMIMAS”, tačiau taip pat pradeda turą po Lietuvą.

„Turime naujų kūrinių, o ir senieji yra dalinai pakeitę skambesį, tad turo metu nekantraujame pristatyti juos, naują grupės narį, naująjį mūsų mini albumą ir ruošiamės tradiciškai „pa’rock’inti”, – leistis į turą nekantrauja grupė.

Susitikti ir išgirsti naujausią savo darbą „ba.” kviečia Klaipėdoje, bare „Kaštonas”, vasario 19 d., 20 d. Šiauliuose, „Blic” bare, 26 d. Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis”, 27 d. Kaune, bare „Lizdas”, kovo 4 d. Alytuje, bare „Fenix” bei kovo 17 d. Vilniuje, „Kablyje”.