Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Atlikėjai: The Sound Defects

the_sound_defects___the_iron_horse__228097404.640x0

Kitokie garso defektai

Nieko nesate girdėję apie šį atlikėją? Nesijaudinkite – mes irgi.

We make beats./Mes „darome“ ritmus.
Beats for your car or your headphones./Ritmus – tavo automobiliui ar tavo ausinėms.
Beats for your movie or TV show./Ritmus – tavo filmui ar TV laidai.
Beats for you to sing along with or rap over./Ritmus – tau dainuoti ar repuoti kartu.
Beats to make your little sister dance./Ritmus, kurie priverčia tavo mažąją sesutę šokti.
This is what we do./ Tai yra tai, ką mes darome.
And we’ve been doing it a while, so we’re pretty good at it./Ir mes tai darome jau kurį laiką, taigi esame ganėtinai geri (tai ką darome).
So sit back, enjoy the sounds, and let us do what we do best./Taigi, įsitaisyk patogiai, mėgaukis garsais ir leisk mums daryti tai, ką darome geriausiai.

Štai taip prisistato ši vieno žmogaus grupė. Ir tuo viskas pasakyta. Nusižengiant weekend rocks koncepcijai ir labiau pritaikant tamsiam žiemos vakarui, paverčiant į weekend chill rubriką, tačiau tai vienas tų atlikėjų, kuris tiesiog privalo būti aprašytas. Nes jis kitoks. Tiesiog. Nors apie šį personažą rašyti yra tikras iššūkis, nes ši „grupė“ niekur nesiskelbia ir apie save pateikia tiek minimaliai informacijos, kad tai greičiau primena „trolinimą“ nei rimtą info.

Ką gi – pristatome: Brian Witzig. Tai „galva“, „kūnas“ ir „siela“ (na, jei suprantate ką turiu mintyje..^^). Tai ganėtinai daug stilių apimantis mišinys, geriausiai apibūdinantis paties autoriaus žodžiais – „record breaking“. Na, o jei rimčiau, tai funk/soul, elektronikos, instrumentinio hip – hop‘o troškinys. Kelionę į savo muzikinį olimpą šis atlikėjas pradėjo…deja, bet neaišku kada (o, saldi ironija, eh?). Iš viso yra išleidęs 3 albumus, geriausiai žinomas ir klausomas Iron Horse  išleistas 2008 metais. Tiesa, yra du prieš tai išleisti albumai, pavadinimais Volume I  ir Volume II. Negana to, kad šis atlikėjas atsiranda, tarsi iš niekur, tai dar ir  nekoncertuoja. Kaip teigia viename savo interviu portalui nuvo.net: „Nėra noro/susižavėjimo groti gyvai. Mano muzika nėra pritaikyta pasirodymams. Jau mieliau skirsiu laiką šeimai, nei grosiu kokiame nors prirūkytame klube“.  Tačiau tikrai galime neabejoti, kad šis atlikėjas ir toliau kurs. Kaip pats sako, dabar turi daugiau motyvacijos, nei bet kada anksčiau.

Ir jis negros gyvai. Tiesiog atsiras vieną dieną Jūsų gyvenime, įsispraus tarp jau esančių įrašų ir liks ten..amžinai. Tad atsiloškite, ištieskite kojas ir mėgaukitės šia muzika. Nes žiemos vakarai būna šiltesni su muzika.

Cheers and stay tuned!

Grupės oficialus tinklalapis: http://sounddefects.com/

Straipsnio autorė: Eglė Žemaitytė