Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Atlikėjai: The Skints

Skints

– tai grupė iš Londono, kurios muzikinio žanro vienu žodžiu neapibūdinsi. Nors jų muzikinis pagrindas yra reggae muzika, neretai kūryboje sutiksime ir rap’o, ir ska, ir dub’o, ir punk’o. Jie patys savo muziką apibūdina kaip East London Reggae. Grupė susibūrė dar 2005 metais. Tačiau sąstatas kito iki 2007 metų beieškant bendros chemijos tarp narių ir grupės kūrybinės krypties. Šiuo metu grupę sudaro keturi nariai:  (vokalas, būgnai),  (vokalas, gitara), (bosinė gitara) ir  (vokalas, klavišai, saksofonas, fleita, gitara, armonika-melodika). Iki savo debiutinio EP The Skints, grupė daug koncertavo vietiniuose pub’uose. Tačiau didesnio dėmesio sulaukė tik 2011 metais po populiarios britų mokyklos dainininkės Katy B cover’io .

Man asmeniškai su The Skints teko susipažinti populiaraus Didžiosios Britanijos beatboxer’io dėka. 2013 metais Reeps One dalyvavo rengiamame projekte , kur būtent su The Skints atliko legendinės grupės The Pharcyde hit’o Passin’ Me By cover’į .

Būtent šis projektas mane privertė daugiau pasidomėti The Skints kūryba. Ir iš tiesų, man patiko tai, ką aš išgirdau. Be to, vienas kūrinys – Sunny Sunny – iš 2012 metų albumo Part & Parcel tapo mano vienu mėgstamiausių reggae kūrinių  ir dar vis sukasi mano grotuve!

Šiuo metu seku šios grupės kūrybą ir turiu pasidžiaugti, kad visai ne už kalnų pasirodys naujas šios grupės EP pavadinimu Short Change (EP išeina kovo 23 d.), kuris papildys šios grupės diskografijos – 2 EP ir 2 albumų – sąrašą. Taip pat vakar į dienos šviesą išlindo vienas iš būsimo EP kūrinių The Cost of Living is Killing Me. Klausant šios dainos, atrodo, kad ji yra skirta būtent Lietuvai, o ne Didžiajai Britanijai… Juk tiek daug lietuvių išvažiuoja ieškoti laimės būtent tenais dėl stipresnės ekonomikos ir geresnių gyvenimo sąlygų… Bet…