Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Atlikėjai: The Script

script-the-50696de8caee5

Tave įskaudino?.. Palaužė, sudaužė širdį ir paliko?.. Netekai artimo, kažko brangaus?.. O gal išėjai pats/pati?.. Jautiesi vienišas?.. Manai, kad tavo svajonės neįgyvendinamos?.. Sakai „š*das išeis“  dėl visko, ko imiesi?.. Jauties nevykėlis?.. Manai viską praradęs?..Tuomet, paklausyk ką turiu tau pasakyti.

yra tai ko tau dabar labiausiai reikia. Tai muzika, kuri bus šalia kai tau labiausiai reikės. Ves į šviesą tunelio gale. Stovės šalia ir sakys:„ Tu gali“.

Atidarytas wordo failas..ir jau keletas valandų jis tuščias. Tiesiog nerandu žodžių apibūdinti šiai grupei. Jei iš pradžių soft ar indie rocko grupės atrodė paviršutiniškos, tai susidūriau su skaudžia akistata, kai išgirdau The Script. Jie gilūs. Gilesnių dainų tekstų ir puikiai priderinto ritmo jau senokai neteko girdėti.

Ta da dam, pristatome įspūdingąjį trejetą:  Daniel O’Donoghue (vokalas, klavišiniai, ritminė gitara), Mark Sheehan (back vokalas, gitara), Glen Power (būgnai, back vokalas). Grupė susikūrė 2001 metais ir labai sėkmingai tęsia savo karjerą iki šiol. Yra išleidusi 3 albumus ir 13 singlų. Pirmasis The Script pasirodęs 2008 metais, labai užkėlė grupės kartelę, kurią tik jie patys ir galėjo perspjauti. Žinoma, kaip ir kiekvienai grupei nutinka, pasitaiko nuopuolių ir The Script galėjo likti vieno albumo grupe. Visgi po dviejų metų (2010) pasirodė antrasis albumas Science & Faith (keistoki pavadinimai, tiesa?). Na ir trečiasis, tiesiog mind-blowing albumas, pavadinimu #3 pasirodė 2012 metais. Ne be reikalo jis pavadintas taip:

„ Tai yra trijų sinergija.“ – sako Danny. „ Jei pasineri į tai ką darai, o mes viską linkę daryti su „pasinėrimu“ – tuomet tai laimingas skaičius, praeityje susijęs su religija (suprask, Šventojo Trejybė). Tačiau pavadinimas yra susijęs daugiausia su mumis. Bet kuris mūsų fanas galėtų pasakyti, kad visi trys esama labai skirtingi žmonės, tačiau sujungus mus visus atsiranda magija. Na, magija arba automobilio avarija, kaip mes apibūdiname (nepavykusias dainas), kurių atsikratome vėliau „į metalo laužą“.“

 Trečiasis albumas dar yra ir „trijų jėga“ – trys žmonės, trys lygūs individai, kurių bendras įdirbis ir atsidavimas padaro The Script ypatinga. Kiekviena daina turi savo istoriją, kurią pasakoja, svarbiausia tik ją išgirsti. Šis albumas brandžiausias, optimistiškiausias ir geriausiai atitinkantis mantrą : muzika širdžiai, ausims ir kojoms. Negana to, šio albumas gerokai skiriasi nuo jų debiutinio darbo – juntama daugiau ritmiškumo, hip – hop, R&B stilių įtaka. Todėl, šio albumo dainas norisi klausyti dar ir dar, ir dar, ir dar kartą (let‘s rape the reply button!).

Bet gana čia girti The Sript. Paklausyk….ir leisk vėjui kedenti plaukus.

P.S. Nepamiršk padėkoti muzikai – už tai, kad ji yra tada, kai daugiau nieko neturi.

Yeah, you can be the greatest/Tu gali buti puikiausias
You can be the best/ Tu gali būti geriausias
You can be the King Kong banging on your chest/ Tu gali būti King Kongas trankantis sau krūtinę
You could beat the world/ Tu galėtum nugalėti pasaulį
You could beat the war/ Tu galėtum įveikti karą
You could talk to God, go banging on his door/ Tu galėtum pakalbėti su Dievu, eik pabelsk į jo duris

Lyricsai iš dainos Hall of fame su will.i.am.

Straipsnio autorė: Eglė Žemaitytė