Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Atlikėjai: The Pretty Reckless

The-Pretty-Reckless-The-Pretty-Reckless-EP

Pretty Reckless – dar viena blondinė sunkiosios muzikos pasaulyje

Graži beprotybė arba amerikiečių roko grupė tiesiai iš New Yorko. Savo karjerą pradėję 2007 m. ją sėkmingai tęsia iki šiol. Įdomu, kad grupė turėjo vadintis tiesiog Reckless, tačiau dėl autorinių teisių pavadinimas buvo “pagražintas”.

Ta dum tsss, pristatomi grupės narius: – ritminė gitara ir pagrindinis vokalas; Ben Phillips – pagrindinė gitara ir “back” vokalas; Mark Damon – bosinė gitara ir Jamie Perkins – būgnai. Nors tai antroji grupės sudėtis – nuo pat pradžių išliko tik , tačiau tai ne tik, kad nepablogino grupės veiklos, bet dar ją ir pagerino. Gerokai.

Nors pradžia ir buvo ganėtinai sunki, tiek Momsen su dainavimu gyvai, tiek apskritai atrandant savitą skambesį, bet  Pretty reckless po truputį kopia į sunkiosios muzikos olimpą. Iš pradžių Taylor atrodė kaip paauglė įsisukusi į tamsų makiažą, gerokai ne pagal jos amžių parinktus drabužius ir net dainų tekstai iš dalies skambėjo naiviai (Par example: Make me wanna die; Miss nothing)

Visgi gerokai brandesnis skambesys, kuris gerokai nustebino, pasigirdo single. O pasirodžius Going to hell neliko abejingų šios grupės talentui. Žurnalas Jam visai neseniai aprašė: Taylor transformavosi į vieną seksualiausių ir labiausiai konfrontacinga grupės lydere. Nepaisant visų skeptikų, Taylor Momsen yra “rimtas reikalas”.  Tikra roko dievaitė galinti dainuoti  “her ass off” su daugiau elegancijos nei Jūs galite atlaikyti ir dar be to yra maloniai seaksuali.

Going to hell naujausias grupės singlas, o 2014 m. žada pasirodyti ir antrasis albumas tokiu pačiu pavadinimu. Pretty reckless dalyvauja daug turų ir festivalių, todėl norintys išgirsti grupę gyvai turėti “prachekinti” turų datas.

Kuo jau kuo, bet galima neabejoti, jog Graži beprotybė nežada sustoti. Enjoy, we’re going to hell.

Oficiali grupės svetainė:

http://goingtohell.me/hell/

Straipsnio autorė: Eglė Žemaitytė