Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Atlikėjai: t.A.T.u.

Tatu-2-YMPT2E9KLO-1024x768

Che, che, na pripažinkit, kad tikrai nesitikėjot išvysti :j

O visgi šį rusių paauglių lesbiečių duetą reikia paminėti, kaip patį sėkmingiausią, originaliausią, bei išties įdomiausią pop muzikos aktą iš Rusijos. Merginos tikrai buvo unikalios ir pasauliui pateikė dar negirdėto skambesio, kuris neliko neįvertintas. Taigi, šiek tiek daugiau istorijos:

99-aisiais prodiuseris Ivan Shapovalov atliko didelę atlikėjų atranką ieškodamas merginų savo naujam muzikiniam projektui. Po ilgų atrankų buvo atrinktos Lena Katina, bei Yulia Volkova, kurios kartu sudarė grupę t.A.T.u. Toks pavadinimas buvo sugalvotas ne be reikalo, tai yra “Та любит Ту” trumpinys. Grupė išgarsėjo, kaip turinti stiprius vokalus, unikalų stilių, na ir žinoma, kaip lesbiečių grupė, tačiau 2002-aisiais televizijos laidoje, grupės narės pripažino, kad tai buvo tik sceninis įvaizdis, bei komercinis triukas.

2000-buvo paleistas šių dviejų gražių mergaičių debiutinis singlas Ya Soshla S Uma tarptautiniu mastu žinoma, kaip All The Things She Said (kadangi grupės prodiuseris iškarto buvo užsibrėžęs gauti pripažinimo tartautiniu mastu – visos dainos buvo leidžiamos tiek rusų, tiek anglų kalbomis). Singlas susilaukė milžiniškos sėkmės Rusijoje, bei Rytinėje Europoje. 2001 grupės pavyko pasirašyti kontraktą su Universal Music Russia, po kurios vėliava ir buvo išleistas albumas 200 Po Vstrechnoy. Albumas tapo multi-platininiu Rusijoje, bei tapo pirmuoju rusišku albumu, Rytų Europoje pasiekusiu platininio statusą. Na o štai Japonijoje šis albumas pasiekė net deimantinio (!) titulą, kai tuo tarpu UK, bei JAV – auksinio, o albumo pagrindinis singlas iškopė į #1 poziciją pasauliniu mastu.

2003-čiais šios dvi mergaitės reprezentavo Rusiją dainų konkurse Eurovizija, po kurio buvo bandytas įrašyti antrasis studijinis albumas, tačiau to nepavyko padaryti ir grupė atsisakė savo prodiuserio paslaugų. Vėlyvaisiais 2004-ais, po Yulios pirmojo neštumo grupė grįžo prie įrašinėjimo darbų su nauju prodiuseriu – Boris Renski. Taigi 2005-ais albumas Dangerous and Moving visgi buvo išleistas ir vėlgi pasiekė platininio titulą Rusijoje. Tuoj pat po albumo išleidimo sekė didelis pasaulis albumo promote’nis turas.

Deja trečiasis albumas Waste Management, išleistas 2009-aisiais skaitmeniniu formatu nesulaukė tiek daug dėmesio, kaip pirmieji du ir šių metų pradžioje grupė oficialiai paskelbė apie veiklos nutraukimą. Dainos patapo per daug vienodos, pasauliui reikėjo kažko naujo.

Šiuo metu tiek Yulia, tiek Lena dirba prie solo projektų.

 

Prisiminkime tas dainas, dėl kurių buvo sukilę šitiek daug hype’o: