Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Atlikėjai: Quarashi

5914718479_764732607b_b

Tiems, kas visgi neišjudėjo į šiemetinį Loftas Fest, noriu šiandien pateikti prieskonių iš Europos. Šį kartą kišam nosį į Lietuvos atžvilgiu draugiškai nusiteikusią tolimąją Islandiją.

– grupė susidėjusi iš penkių narių, buvo pirmasis sėkmingas rap’o aktas šalyje ir per savo beveik dešimtmetį veiklos (1996 – 2005) išleido penkis studijinius darbus. Islandiškais Beastie Boys vadinami vyrukai puikaus pripažinimo susilaukė jau nuo pat pirmo savo release’o – EP albumo Switchstance, kuriame buvo viso labo 5 dainos, o atštampuotas 500 kopijų tiražu. Nepaisant visko, to užteko, kad dainos patektų į šalies radio topus, o šiomis dienomis šis albumas laikomas gan didelė retenybė ir vertinamas tarp kolekcininkų.

Su tokiu puikiu startu nenuostabu, kad alternative, rock, punk, nu-metal stilių įkvėptų dainų autoriai neužilgo jau apšildinėjo savo šalyje tokias grupes, kaip The Fugees ar The Prodigy.

Nepaisant oficialaus grupės išsiskirstymo 2005-aisiais, grupę vėl galima išvysti koncertuojant festivaliuose, o šiemet net buvo nufilmuotas naujas vaizdo klipas, dainai Rock On.

Taigi, šiandien ir kviečiame susipažinti su šiais MC iš šaltojo Reikjaviko.

 

Diskografija:

– Quarashi (1997)
– Xeneizes  (1999)
– Kristnihald undir Jökli (2001)
– Jinx (2002)
– Guerilla Disco (2004–5)

 

Media: