Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Atlikėjai: Matisyahu

192_Matisyahu.BeauGrealy.horiz.HIRES
Apie savo naujosios meilės – reggio atlikėjus dar nė vieno įrašo nedariau, bet pradėsiu nuo mano manymu tikrai stipraus žmogaus – .

 

 

Matthew Paul Miller a.k.a Matisyahu (kas išvertus reiškia – gift of God) atradau visai netyčia, kai užtikau youtubėje jo `ą. Peržiūrėjęs vos kelis klipukus supratau, kad man šis atlikėjas patinka. Nesarbu, kad jis nesirenkia prabangiais, puošniais sceniniais drabužiais, o tokia barzda kai kuriuos gali kiek gasdinti, bet manau svarbiausia ne kaip žmogus atodo – o kaip sugeba dainuoti, ką turi pasakyti. Nespreskite apie muziką iš šių fotgrafijų – pirmiausia paklausykite, o tik tada susidaryki nuomonę.

 

Šio atlikėjo muzika skamba tikrai originaliai, nes jis maišo žydiškas dainas su reggiu, bei hip-hop`u. Skambesys gaunasi labai keistas, bet tiem žmonės, kurie klauso rimtą muziką (o ne ritminius beat`us) – tūrėtų visai patikti.

 

 

Biografija:

Oficiali Matisyahu karjera skaitoma pradėda po įrašo kartu su Trey Anastasio iš grupės Phish, kur Matisyahu pasirodė kaip kviestinė žvaigždė.

Kai 2004 Matisyahu su paties įkurta grupe išleido savo debiutinį albumą “Shake Off the Dust…Arise”, jis tapo nemaža naujiena. Jo unikalus stilius, kai ant scenos pasirodo žmogus su juodu ilgiu kostiumu, bei didele juoda skrybele, o nuo smakro styro ilga neskusta barzda ir kai šis žmogus pradėjo rapuoti apie judaizmą Jamaicos dancehall stiliumi – daugumai, tai atrodė kaip pokštas. Bet Matisyahu buvo rimtas ir savo užsispyrimu ir darbu pradėjo vis labiau atkreipti žiniasklaidos susidomėjimą šėlstančiomis publikomis per jo atliekamas dainas.

 

Iškart po jo po truputį surinktas gyvo garso albumas “Live at Stubb`s”, kuris pasirodė 2005. Albume buvo atrinkta geriausia medžiaga iš jo kelionių po šalį. Atlikėjo koncertai vyko visoje šalyje, Kanadoje ir Europoje – koncertų tikrai buvo daug – jo muzika sugebėjo sudominti žmones.

 

 

 

Tarp koncertų jis spėjo padirbėti prie sekančio studijinio albumo ir štai – 2006 kovą pasirodė “Youth” – sėkmingiausias atlikėjo albumas, kuris buvo nominuotas Grammy, bei tapo auksiniu albumu. Billboard (įtakingiausiais savaitinis žurnalas, skirtas vien muzikos industrijai) tope užkariavo geriausio reggio atlikėjo titulą.

Šie paskutinieji albumai susilaukė daug kalbų, kurios buvo ir palaikančios atlikėją, ir priešiškos jam.  Albumai vienas nuo kito stilistiškai labai skyrėsi ir kol vieni nagrinėjo kas lėmė tokius didelius pokyčius – kiti tiesiog graiibstyte graibstė debiutinį atlikėjo albumą iš tokių svetainių, kaip Ebay ar Amazon.

Tais pačiais 2006 atlikėjas pateikė “No Place To Be” – remix`ų albumą, kuriame buvo sudėti mixuotos dainos iš visų trijų anksčiau išleistų albumų.

Šiais metais pasirodė trumpas EP pavadinimu “Shaterred”, kurį sudaro 4 dainos.

Šiuo metu atlikėjas rašo dainas trečiajam studijiniui albumui, kuris tūrėtų vadintis “Light” ir pasirodyti 2009 pradžioje.

 

Diskografija:

Pagrindiniai albumai:

Shake off the Dust… Arise (2004)

Youth (2006)

Kiti leidimai:

Live at Stubb’s (2005)

Youth Dub (remix`ų albumas) (2006)

No Place to Be (CD/DVD) (2006)

Shattered EP (2008)

 

Rekomenduotinos paklausyti dainos:

Nosson Zand Jam

King Without a Crown

Jerusalem

Time Of Your Song

Youth

Atlikėjas internete:

 http://www.matisyahuworld.com/

http://www.myspace.com/matisyahu

 

Video:

Matisyahu – King Without A Crown:

 

Matisyahu – Youth:

 

Matisyahu – Jerusalem:

 

Matisyahu – Close my eyes:

 

Matisyahu – Refuge:

 

 

 

 

 

 

 

 

Cypress Hill and Matisyahu: