Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Atlikėjai: Gorq Lana

Gorq Lana

Viena sėkmingiausių rusakalbių Estijos repo grupių pristato savo naujausią albumą „Mesi/Мёд“ („Medus“) Lietuvoje. Nuo antradienio jį kompaktinio disko pavidalu galima įsigyti muzikos įrašų parduotuvėse Vilniuje.

Mesi/Мёд yra jau trečiasis grupės albumas. Prieš tai Gorq Lana išleido Lanagraafia EP (2010) ir Spekter (2011). Vienas iš penkių grupės narių, Magnum Pi atkreipė dėmesį, jog naujausiame albume skamba daug varinių pučiamųjų instrumentų. Taip pat, jame yra daug lengvai įsimenamų priedainių. „Be abejonės, tai yra geriausias mūsų albumas, kuriame sukaupta tai, ką kūrėme pastaruosius ketverius metus“, – sakė jis.

Grupės nariai savo dainose dalinasi nuoširdžiomis istorijomis, o jų išradingą žodžių žaismą muzika papildo prodiuseriai, kurie apjungia džiazo įkvėptą senąjį hiphopo skambesį, aiškias ritmo linijas, pučiamuosius instrumentus ir lengvai įsimenamas melodijas. Albumo garso korektūra buvo patikėta į Estijos muzikos prodiuserio Bert On Beats  rankas.

Estijos muzikos įrašų kompanijos Legendaarde Records  savininkas ir generalinis direktorius, legendinis kaimyninės šalies reperis, Genka  teigia norintis suvienyti Baltijos šalių muzikinę rinką. „Nėra kitos tokios grupės Estijoje, kuri kurtų tokią gryną klasikinio hiphopo muziką. Jie yra tikrai šaunūs ir verti pristatyti juos didesnei auditorijai, nei vien tik Estija“, – sakė jis.

Nepaisant to, jog Gorq Lana  nariai repuoja rusiškai, grupė turi daugybę gerbėjų tarp Estijos repo klausytojų. Grupė gerai žinoma dėl pozityvios energijos, kurią skleidžia savo muzika ir dėl tikrų įvykių įkvėptų dainų tekstų.

Gorq Lana internete:

Facebook
Youtube