Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Atlikėjai: Eyedea & Abilities

2-extralarge_1242143609844

Pakalbėkime šiandien apie puikų, tačiau deja jau tik buvusį hip-hop duetą .

Šis gan įtakingas amerikiečių indie rap duetas iš Minesotos, susidėjo iš DJ Abilities (Gregory Keltgen), kuris prieš suformuojant duetą, pasižymėjo tuom, kad tris kartus sugebėjo laimėti DMC apdovanojimuose, bei taipogi iš MC Eyedea (Micheal Larsen), kuris ryškų pėdsaką buvo palikęs freestyle kovose, o ypač varžybose Blaze Battle, kurios buvo transliuojamos kanale HBO.
Duetas susibūrė dar 1993-čiaisiais ir paliko gan stiprų, nors ir ne tokį mainstreaminį pėdsaką 90-tųjų undergroud scenoje. Duetą smarkiai garsino Larsen’o filosofiniai, socialiai sąmoningi, introspektyvūs ir komplesiški tekstai, bei tuo pat metu Keltgen’o kuriamas dinamiškas, bei eksperimentiškas rap’o, rock’o ir elektronikos mišinys. Nors duetas muzikavo jau gan ilgą laiką, tačiau pirmas, debiutinis albumas pasirodė tik po 8-ių metų – 2001-aisiais. Eyedea buvo puikiai pažįstamas su Slug, bei Aesop Rock, tad nenuostabu, kad tolimesnius muzikantų albumus apsiėmė leisti mums taip pažįstamas  leiblas. Po antrojo albumo išleidimo ir visų turų, grupė padarė 5 metų pertrauką, ko pasekoje pradėjo sklisti kalbos, kad duetas išsiskirstė, tačiau štai 2009-aisiais visgi paleistas By the Throat, kuris buvo ko gero vienas labiausiai laukiamų ir apkalbamų albumų underground hip-hop scenoje.

Po šio albumo buvo numatytas Grand’s Sixth Sense, kuris turėjo pasirodyti 2011-aisiais ir kuriame būtų sudėtos pirmosios dainos dar iš 90-tųjų, kai abu vyrukai dar buvo paaugliai, tačiau 2010-taisiais Eyedea buvo rastas negyvas savo namuose nuo opiato perdozavimo. Albumas kaip ir buvo numatyta visgi buvo paleistas, tačiau akivaizdu, kad tai tapo paskutiniu Eyedea & Abilities darbu.

Diskografija:

-First Born (2001)
-E&A (2004)
-By the Throat (2009)
-Grand’s Sixth Sense (2011)

Media: