Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Atlikėjai: Caparezza

caparezza_flavioefrank_10_rsz3000

Muzikos Virtuvėje mėgstame kartas nuo karto pamėginti įvairesnių, labiau egzotiškesnių prieskonių. Tai var kiek jūs asmeniškai žinote reperių iš vynu ir sportiniais automobiliais garsėjančios Italijos? Jei ir žinote vieną kitą, tai siūlome šį sąrašiuką papildyti su dar vienu vardu – .

Po šiuo slapyvardžiu pasislėpęs Italų MC vardu Michele Salvemini. Savo dainų tekstuose atlikėjas mėgsta kritikuoti visuomenę su aštria, pagal kontekstą dažnai fantastiška ir nerealia kritika. Dėl dainų, kupinų labai keistų, nesuprantamą ir supintų metaforų, atlikėjo lyrikos gali pasirodyti nelogiškos, nesąmoningos, o atsižvelgiant į atlikėjo pomėgį dar ir šalintis ir stumti ant mainstream’inio hip-hop’o, didžioji dalis Italijos jo nemėgsta ir laiko nekomformistišku.

Keturiuose muzikanto albumuose rasite visko: pykčio ir tuo pat metu aistros, nostalgijos, meilės, kaltės, bei pokyčių geismo. Kaip ten bebūtų, bet CapaRezza  turi talentą, kuris deja sunkokai randa vietos po šią saule ir nors keli senesni vaizdo klipai turi virš kelių milijonų peržiūrų, tačiau bendrai atlikėjui pripažinimo visgi pritrūksta.