Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Atlikėjai: 2 Cellos

600971-2-cellos

O ne – tik ne klasika! Taigi, tai net ne muzika arba senų žmonių muzika. Nieko kieto, nėra joje. Nesąmonė! Nė už ką, jokių Bethovenų, Bachų ir kitokiu „–nų“!

Irrrrrrrrrrr….Jūs klystate, jei taip galvojate.  Ką pasakytumėt, jei  klasikiniai instrumentai atlikinėtų žymius rocko coverius? Ne blogiau už originalias grupes, m? Sakote, negali būti! Atsakome: gali gali ir dar kaip gali.

Tuomet daug nedaugžodžiaudama pristatau: . Du vaikinai, kurie išgarsėjo labai staiga ir visai ne be reikalo. Violančelių duetas:  slovėnas Luka Šulić ir kroatas Stjepan Hauser. Luka pirmiausia studijavo Zagrebo muzikos akademijoje, vėliau Vienoje ir galiausiai atsidūrė Londone. Stjepan iš karto „šovė“ į Karališkąją Šiaurės muzikos akademiją Mančesteryje. Abu dalyvavo galybėje konkursų ir dirbę su ganėtinai daug žymių muzikantų, galiausiai nutarė sukurti duetą. Neįprastą duetą. Čia Jums, ne šiaip du vyrukai violančelėm groja – jų sėkmės paslaptis – dviejų absoliučiai skirtingų žanrų derinimas. Tiesa, susipažino jie būtent per konkursus. Juokaudamas sako Stjepan: „Nutarėme sukurti duetą, nes Luka nesugebėjo manęs įveikti“. Savo karjerą, kaip duetas vaikinai pradėjo 2011 metais.

Kaip jie išgarsėjo? Labai jau paprastai. Nufilmavo klipą, Michaelo Jacksono dainos coverį Smooth Criminal ir įdėjo į youtube.com (taip, žinau, skamba neįtikėtinai). Tačiau po jo, pasaulis pradėjo kraustytis iš proto. Sekančia diena su duetu susisiekė Elthonas Johnas ir pasiūlė prisijungti prie jo pasaulinio turo (are u jelly yet?^^). Nuo tos dienos jų gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.

2 Cellos jau yra išleidę du albumus, surenka pilnas arenas gerbėjų pasirodymuose ir nestokodami energijos kuria toliau. Atlieka tokių grupių coverius kaip AC/DC, Nirvana, Guns‘n‘roses, Red hot chili peppers ir dar daug kitų.  Savo stilių apibūdina kaip violančelių rocką, tiesiog rocką, popsą ir klasiką.

Tai energijos nestokojantis duetas, todėl visada malonu juos stebėti grojančius gyvai. Nesvarbu, kad jau yra pakankamai garsūs, tačiau atrodo paprasti ir žvaigždžių liga dar nesusirgo.

Norite ko nors gerai nuteikiančio ir energingo? Tuomet 2 cellos yra tai ko Jums reikia. Nes jie nuostabūs. Nemeluoju. Juk turėtų būti jau šis tas, jei jau Elthonas Johnas apie juos atsiliepia taip:

“…Go and see them live, because it really is astonishing! I can’t remember seeing anything as exciting as them since I saw Jimi Hendrix live back in the 60’s…”

„….Eikite ir pamatykite Juos gyvai, nes tai tikrai stebinantis reginys! Negaliu prisiminti nieko labiau jaudinančio kaip jie grojantys gyvai, nuo tada kai mačiau Jimi Hendrixą gyvai dar 60 – aisiais….“

Straipsnio autorė: Eglė Žemaitytė